Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀԿ-ից դուրս գալու մասին կհայտարարի վաղը, իսկ այսօր նշում է ծննդյան օրը
ՀՀ նախկին վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀԿ-ից դուրս գալու կապակցությամբ վաղը հայտարարությամբ հանդես կգա:
«Դիմում դեռ չեմ ներկայացրել, հայտարարությամբ հանդես կգամ, վաղը կիմանաք», - Aysor.am-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց Հովիկ Աբրահամյանը:
Մամուլում շրջանառվող լուրերի համաձայն՝ նախկին վարչապետը կմիանա Գագիկ Ծառուկյանին:
Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակ Իվետա Տոնոյանը, սակայն, Aysor.am-ի հետ զրույցում ասել էր, որ նման տեղեկատվության չի տիրապետում:
Ի դեպ, այսօր Հովիկ Աբրահամյանի ծննդյան օրն է: Aysor.am-ի թղթակցի հարցին պատասխանելուց հետո նա ասաց. «Ես էլ գիտեմ զանգել ծնունդս եք շնորհավորում»:

Овик Абраамян объявит о выходе из РПА завтра, а сегодня он отмечает день рождения
Бывший премьер-министр Армении Овик Абраамян выступит завтра в связи с выходом из Республиканской партии Армении.
«Я пока не представил заявления, выступлю с заявлением завтра, узнаете», - сказал Овик Абраамян в беседе с корреспондентом Aysor.am.
Согласно муссируемым в СМИ слухам, экс-премьер собирается присоединиться к Гагику Царукяну.
Пресс-секретарь Гагика Царукяна Ивета Тоноян, однако, заявила корреспонденту Aysor.am, что не владеет подобной информацией.
Кстати, сегодня у Овика Абраамяна день рождения. После ответа на вопрос корреспондента Aysor.am, он заявил: «А я подумал, что вы позвонили, чтобы поздравить меня с днем рождения».