«Ծառուկյան» դաշինքի կազմում համագործակցության հուշագիր են ստորագրել «Բարգավաճ Հայաստան», «Ալյանս» և «Առաքելություն» կուսակցությունները
16/02/2017 16:40
«Ծառուկյան» դաշինքի կազմում համագործակցության հուշագիր են ստորագրել «Բարգավաճ Հայաստան», «Ալյանս» և «Առաքելություն» կուսակցությունները. տեղեկացնում է Գագիկ Ծառուկյանի մամուլի խոսնակ Իվետա Տոնոյանը։
Նա նշել է, որ ևս մի քանի կուսակցությունների առանձին ներկայացուցիչներ ընդգրկված են «Ծառուկյան» դաշինքի ցուցակում, ինչպես նաև դաշինքի կողմից տարբեր ընտրատարածքներում առաջադրվելու են ռեյտինգային կարգով:

Партии «Процветающая Армения», «Альянс» и «Аракелутюн» подписали меморандум о сотрудничестве в составе «Блока Царукян»
16/02/2017 17:34
Сегодня партии «Процветающая Армения», «Альянс» и «Аракелутюн» (Миссия) подписали Меморандум о сотрудничестве в составе «Блока Царукян»,  сообщила журналистам пресс-секретарь Гагика Царукяна Ивета Тоноян.
Она отметила, что в состав «Блока Царукян» вошли также представители нескольких партий, кроме того, они будут выдвинуты по рейтинговому порядку на разных избирательных участках.