Պատգամավորության թեկնածուն կանանց ծաղիկներ է բաժանում (Լուսանկարներ)
Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի և Նուբարաշեն վարչական շրջաններն ընդգրկող թիվ 4 ընտրատարածքում ռեյտինգային ընտրակարգով Հանրապետական կուսակցությունից առաջադրված Հակոբ Բեգլարյանի անունից կին բնակիչներին ծաղիկներ են բաժանվում:
Այս օրերին երիտասարդ տղաները մտնում են բնակարաններ ու նախընտրական գրքույկների հետ միասին վարդեր նվիրում կանանց՝ բացատրելով, որ դա արվում է կանանց մեկամսյակի շրջանականերում:
Ծաղիկը նվիրելուց հետո, Aysor.am-ի զրուցակցի փոխանցմամբ, խնդրում են ընտրել Հակոբ Բեգլարյանին:
Վերջինը, հիշեցնենք, Տրանսպորտի և կապի նախկին նախարար, ՀՀԿ Գործադիր մարմնի անդամ Գագիկ Բեգլարյանի եղբայրն է:

Кандидат в депутаты от РПА раздает цветы женщинам
От имени Акопа Бегларяна, баллотирующегося по рейтинговой системе от Республиканской партии Армении (РПА) в избирательном округе №4, охватывающем административные районы Кентрон, Норк-Мараш, Эребуни и Нубарашен, жительницам этих районов раздаются цветы.
В эти дни молодые парни посещают жителей и вместе с избирательными бюллетенями кандидата дарят женщинам розы, говоря, что это в рамках «женского месячника» (промежуток с 8 марта по 7 апреля).
После вручения цветов, как передает собеседник Aysor.am, они просят проголосовать за Акопа Бегларяна.
Напомним, Акоп Бегларян – брат экс-министра транспорта и связи Армении, члена Исполнительного органа РПА Гагика Бегларяна.