Վարչապետի խորհրդականը չի կարողանում աշխատել «ջահելների» հետ. «Ժողովուրդ»
Վարչապետի գլխավոր խորհրդական Գագիկ Մարտիրոսյանը հայտնվել է դժվար կացության մեջ: Ինչպես պնդում են «Ժողովուրդ»-ի աղբյուրները՝ ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի հանձնարարականները վերահսկելու պարտականությունը դրված է Գագիկ Մարտիրոսյանի վրա:
Վերջինս պարտականությունները կատարելիս լուրջ խնդիրների է բախվում, քանի որ վարչապետի կադրերը պարզապես մատնված են անգործության, և ամեն անգամ տարբեր պատճառաբանություններով հրաժարվում են աշխատել:
Թերթի տեղեկություններով՝ սա խիստ զայրացրել է Գագիկ Մարտիրոսյանին, և վերջինս իրավիճակը ներկայացրել է վարչապետին և հայտարարել, որ այլևս չի կարողանում աշխատել ջահելների հետ:
Տեղեկությունը ճշտելու նպատակով թերթը կապ է հաստատել Գագիկ Մարտիրոսյանի հետ, սակայն ի պատասխան հարցմանը՝ Մարտիրոսյանը հայտարարել որ ներկայացվածը չի համապատասխանում իրականությանը:

«Жоховурд»: Советник премьера не может работать с «молодыми»
Газета «Жоховурд» пишет со ссылкой на свои источники, что главный советник премьер-министра Армении Гагик Мартиросян оказался в тяжелом положении. Как утверждают источники издания, на Гагика Мартиросяна возложено обязательство по контролю исполнения поручений Карена Карапетяна.
«Однако он при выполнении своих обязательств сталкивается с серьезными проблемами, поскольку кадры премьера бездействуют и каждый раз, по разным причинам, отказываются работать.
По нашим сведениям, это крайне возмутило Гагика Мартиросяна, и он представил ситуацию премьеру, заявив, что не может больше работать с молодыми», - пишет газета.
Для уточнения этих сведений корреспондент издания связался с Гагиком Мартиросяном, однако в ответ на вопрос Мартиросян заявил, что информация не соответствует действительности.