Ալեսանդրա Ամբրոսիոն հայտարարել է Victoria՚s Secret-ում աշխատանքը դադարեցնելու մասին
Բրազիլացի սուպերմոդել Ալեսանդրա Ամբրոսիոն հայտարարել է Victoria՚s Secret ընկերության հարթակում աշխատանքը դադարեցնելու մասին, հայտնում է Lenta.ru-ն՝ հղում անելով Fashionista-ին:
Նշվում է, որ շոուն, որը նոյեմբերի 28-ին տեղի է ունենալու Շանհայում, եզրափակիչը կդառնա մոդելի կարիերայի մեջ, որն այս աշխատանքին նվիրել է 12 տարի: Ընկերությունը դեռ չի մեկնաբանել այս հաղորդագրությունը: Ամբրոսիոն տեղ է գտել մյուս այն մոդելների շարքում, որոնք Շանհայում մասնակցելու են Victoria՚s Secret Show-ին: Ավելի վաղ հաղորդվել էր, որ մոդել Ջիջի Հադիդը չի մասնակցելու շոուին:
Նա այդ մասին հայտարարել է իր Twitter-ում՝ նշելով, որ շփոթահար վիճակում է հայտնվել նման տեղեկությունից:
Victoria՚s Secret-ն ընկերություն է, որը մասնագիտանում է կանանց ներքնազգեստի, հագուստի, աքսեսուարների և կոսմետիկայի թողարկման բնագավառում: Բազավորված է Կոլումբոսում (ԱՄՆ-ի Օհայոյի նահանգ): Առաջին ցուցադրությունն անցկացվել է 1995 թվականից: Այդ ժամանակվանից ընկերությունը կազմակերպում է ամենամյա շոուներ. սկզբում դրանք անցկացվում էին ԱՄՆ-ում, իսկ 2016 թվականին ցուցադրությունը տեղափոխվել է Փարիզ:

Алессандра Амбросио объявила об уходе из Victoria's Secret
Бразильская супермодель Алессандра Амбросио заявила о прекращении работы на подиуме в компании Victoria's Secret. Об этом сообщает Lenta.ru со ссылкой на Fashionista.
Отмечается, что шоу, которое состоится 28 ноября в Шанхае, станет заключительным в карьере модели, которая посвятила данной работе 12 лет. Компания еще не прокомментировала это сообщение.
Амбросио вошла в число других моделей, которые примут участие в Victoria's Secret Show в Шанхае. Ранеесообщалось, что супермодель Джиджи Хадид не будет участвовать в шоу. Она заявила об этом в своем Twitter, отметив, что шокирована таким известием.
Victoria's Secret — компания, специализирующаяся на выпуске женского нижнего белья, одежды, аксессуаров и косметики. Базируется в Колумбусе (штат Огайо, США). С 1995 года компания устраивает ежегодные шоу, изначально они проходили в США, а в 2016 году показ переместился в Париж.