Գագիկ Ծառուկյանի և Նիկոլ Փաշինյանի Հայաստան վերադարձից հետո Արմեն Սարգսյանը կհանդիպի նրանց խմբացությունների հետ. «Ժամանակ»
01/02/2018 09:49
«Ժամանակ»-ը գրում է. «Նախագահի թեկնածու Արմեն Սարգսյանը երկուշաբթի օրը հանդիպեց ՀՀԿ և ՀՅԴ խմբակցությունների հետ, իսկ «Ծառուկյան» դաշինքի և «Ելքի» հետ հանդիպումը հետաձգվում է: Պատճառն այն է, որ և՛ «Ծառուկյան» դաշինք խմբակցության ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանը, և՛ «Ելքի» ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանը Հայաստանում չեն: Այս խմբակցությունների հետ հանդիպումները, ամենայն հավանականությամբ, կկայանան մյուս շաբաթ, երբ նրանք կվերադառնան Հայաստան:

«Жаманак»: Армен Саркисян встретится с фракциями «Елк» и «Блок Царукян» после возвращения Никола Пашиняна и Гагика Царукяна
01/02/2018 10:50
Газета «Жаманак» пишет, что кандидат в президенты Армении Армен Саркисян в понедельник встретился с фракциями РПА и АРФД, встреча фракциями «Блок ЦарукянЮ и «Елк» откладывается. Причина в том, что руководители фракций «Блок Царукян» и «Екл» – Гагик Царукян и Никол Пашинян – не в Армении.
Встречи с этими фракциями, по всей вероятности, состоятся на следующей неделе, когда их руководители вернутся в Армению.