Բլոգեր Ալեքսանդր Լապշինը կգա Երևան
Բլոգերը նշել է, որ ապրիլի 20-ից 22-ը մասնակցելու է Երևանում կայանալիք «In Tour Expo 2018» զբոսաշրջային միջազգային ցուցահանդեսին:
«Ցուցահանդեսին ես ներկայացնելու եմ իմ հեղինակային ծրագիրը` «Լապշինի ճամփաներով դեպի Բաքու», ծրագրում ներառված է մեկնում Բաքու Մեհրիբան Ալիևայի անձնական ինքնաթիռով, հանգիստ Կուրդախանա բանտում (all inclusive) և ծանր հանցանքների Բաքվի դատարանը: Ճամփորդության գինը պայմանագրային է: Կատակում եմ: Իրականում ցուցահանդեսի ժամանակ պատմելու եմ ճանփորդելու մասին` հետաքրքիր է լինելու, եկեք», - գրել է բլոգերը:

Лапшин приедет в Ереван
Блогер отметил, что  с 20 по 22 апреля в Ереване пройдет  международная туристическая  выставка  «In Tour Expo 2018», на котором и примет участие.
« А я лечу на туристическую выставку в Ереван! Буду презентовать мою авторскую программу "Тропами Лапшина в Баку", в программе полет личным самолетом Мехрибан Алиевой, отдых в тюрьме Курдаханы all inclusive и Бакинский суд по тяжким преступлениям. Стоимость тура договорная.  :) Шутка!
На самом деле, буду на выставке рассказывать про путешествия, будет интересно, приходите!», - написал блогер.