«Կոնվերս Բանկ»-ն առաջարկում է առցանց վարկավորում՝ ցածր փաստացի տոկոսադրույքով
«Կոնվերս Բանկը» գործարկել է առցանց վարկավորման հարթակ՝  իր հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռելով հաշված րոպեների ընթացքում ստանալ առցանց վարկեր այս պահին Հայաստանում լավագույն պայմաններով:
Մասնավորապես,  «Կոնվերս Բանկն» առաջարկում է նմանատիպ այլ վարկատեսակների համեմատ ամենացածր  փաստացի տոկոսադրույքը: Վարկավորման հայտում լրացման ենթակա դաշտերի քանակը հասցվել է հնարավոր նվազագույնի, իսկ վարկի գումարը շատ արագ՝ ավտոմատ կերպով հաշվեգրվում է հաճախորդի  քարտային հաշվին:
Համապատասխան քարտային հաշվի բացակայության դեպքում հաճախորդը գումարը կարող է ստանալ «Կոնվերս Բանկի» ցանկացած մասնաճյուղում: Այս դեպքում գումարը հաճախորդին է տրամադրվում հնարավորինս արագ՝ առանց հավելյալ փաստաթղթավորման՝ միայն նույնականացման հիման վրա:
Վարկավորման առավելագույն գումարը 2 մլն դրամ է, մարման ժամկետը՝ 36 ամիս, տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը՝ 20.08 տոկոսից 21.39 տոկոս: Լրացուցիչ այլ վճարներ նախատեսված չեն:

Конверс Банк предлагает онлайн-кредиты под низкую фактическую процентную ставку
Конверс Банк запустил платформу для онлайн-кредитования, тем самым предоставив своим клиентам возможность получать онлайн-кредиты в течение нескольких минут, на лучших условиях в Армении.
В частности, Конверс Банк предлагает самую низкую фактическую процентную ставку по сравнению с другими видами кредитов. Количество полей, которые необходимо заполнить в заявке на получение кредита, сведено к минимуму, а сумма кредита автоматически зачисляется на карточный счет клиента в течение очень короткого времени.
В отсутствие соответствующего карточного счета, клиент может получить сумму кредита в любом филиале Конверс Банка. В этом случае сумма предоставляется клиенту максимально быстро, без дополнительной документации, только на основании идентификации.
Максимальная сумма кредита составляет 2 млн. драмов РА, срок погашения - 36 месяцев, фактическая годовая процентная ставка – от 20.08% до 21.39%. Дополнительные комиссионные не предусмотрены.