Ֆուտբոլի ասպարեզում շատ հայտնի մարդիկ են այցելելու Հայաստան. Արթուր Վանեցյան
Հայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոն այցելության ժամանակ ԱԱԾ տնօրեն, Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահ Արթուր Վանեցյանը Երևանի պետական բժշկական համալսարանի ռեկտոր Արմեն Մուրադյանի հետ զրույցում տեղեկացրեց, որ ֆուտբոլի ասպարեզում շատ հայտնի մարդիկ են այցելելու Հայաստան:
«Հյուրեր ենք ունենալու, ֆուտբոլի ասպարեզում շատ հայտնի մարդկանց, եթե տղաներն, իհարկե, կուզեն, մեծ սիրով, իրենց կհրավիրենք», - ասաց Ա.Վանեցյանը:
Արմեն Մուրադյանն էլ նշեց, որ մեծ ցանկություն կա: «Ֆուտբոլի խաղերին գալիս են ու շատ տպավորիչ է, որ անգամ սայլակով, օրհներգի ժամանակ փորձում են կանգնել», - նշեց նա:

A number of well-known football figures will visit Armenia, Armenian National Security Service director, Chairman of the Armenian Football Federation Artur Vanetsyan said today during the visit to the Homeland’s Defenders Rehabilitation Center with rector of State Medical University Armen Muradyan.
“We are going to have guests well-known from football sphere. If the guys want we will invite them too,” Vanetsyan said.
Armen Muradyan said that they would love to. “They are attending football matches and are very impressed. Even those in wheelchairs are trying to stand during the hymn of the country,” he said.