«Իմ քայլը» խմբակցության 4 ժամանոց գաղտնի նիստն ավարտվել է
Ազգային ժողովում քիչ առաջ ավարտվել է «Իմ քայլը» խմբակցության նիստը, որին մասնակցել էր վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ Խմբակցության նիստը դռնփակ էր, և պատգամավորներից ոչ մեկ չի փոխանցում, թե ինչ է քննարկվել նիստում։
Aysor.am-ի թղթակցի հետ զրույցում պատգամավորներից մեկն ասաց, որ քննարկվել է վերջին շրջանում տեղի ունեցած իրադարձությունները, վարչապետ Նիկլոլ Փաշինյանը տեղեկացրել է Դավոսում իր հանդիպումների ու պայմանավորվածությունների մասին։ Պատգամավորի փոխանցմամբ, հնչել են հարցեր, որոնց Փաշինյանը տվել է պատասխաններ։
Այլ մանրամասներ չեն փոխանցվում։ Aysor.am-ի բազմաթիվ զանգերին խմբակցության ղեկավար Լիլիթ Մակունցը չպատասխանեց։ Բացի այդ, լրագրողներին ԱԺ անցակետում թույլ չի տրվել մուտք գործել ԱԺ վարչական շենք։

The four-hour long session of the My Step faction with the participation of Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan ended. The session was closed. Neither of the MPs unveil the topic of the discussion.
Speaking to Aysor.am, one of the MPs said they have discussed the recent developments, PM briefed on the meetings and arrangements reached in Davos.
The MP said they addressed questions to the PM and received answers.
Head of the faction Lilit Makunts did not answer the phone calls of Aysor.am for a comment. Besides, the NA security did not allow the reporters enter NA building.