Beeline-ում մեկնարկել է 033 կոդով պրեմիում համարների առցանց աճուրդը
Beeline-ը հայտարարում է 033 կոդով բջջային պրեմիում կարգի բջջային հեռախոսահամարների վաճառքի երկրորդ փուլի մեկնարկի մասին։
Երկրորդ փուլի շրջանակում ընկերությունն անցկացնում է առցանց աճուրդ bid.beeline.am կայքում, որտեղ տեղադրված են այն պրեմիում հեռախոսահամարները, որոնք իրենց տերերին չեն գտել առաջին փուլի ընթացքում։ Աճուրդը կտևի մինչև մայիսի 22-ը, ժամը 23։59։
«Այսօր վաղ առավոտյան ավարտվեց պրեմիում հեռախոսահամարների վաճառքի առաջին փուլը՝ ֆիքսված գներով և այժմ հայտարարում ենք երկրորդ փուլի՝ բաց առցանց աճուրդի մեկնարկի մասին։ Բոլոր հեռախոսահարների գները զգալիորեն իջեցվել են, և մեկ օրվա ընթացքում մեր բոլոր հաճախորդները կարող են իրենց հավանած հեռախոսահամարները գնել բաց աճուրդի պարզ և թափանցիկ պայմաններում», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

В Beeline стартовал онлайн аукцион по продаже премиум-номеров  с кодом 033
В рамках второго этапа компания проводит онлайн-аукцион на сайте bid.beeline.am, где размещены премиум-номера, не нашедшие своих владельцев по итогам первого этапа. Аукцион продлится до 23:59, 22 мая.
«Сегодня рано утром мы завершили первый этап продажи премиум-номеров с фиксированной ценой и объявляем о старте второго этапа – открытого онлайн-аукциона. Цены на все номера значительно снижены, и в течение суток все наши клиенты могут приобрести понравившийся им номер по понятным и прозрачным условиям открытого аукциона», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.