Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար
Արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 2-ին՝ ժամը 10:26-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհներն անցանելի են:
Արագածոտնի մարզի Ապարանի և Արագածի տարածաշրջաններում, Տավուշի մարզի Դիլիջանի ոլորաններում, Կոտայքի մարզի Հրազդան, Գեղարքունիքի մարզի Սևան, Ճամբարակ, Լոռու մարզի Սպիտակ քաղաքներում, Շիրակի մարզում, բացի Գյումրի քաղաքից, տեղում է թույլ ձյուն:
Գորիս-Սիսիան ավտոճանապարհին առկա է մառախուղ:
Վրաստանի տարածաշրջանային զարգացման և ենթակառուցվածքների նախարարության ավտոճանապարհային դեպարտամենտից ստացված տեղեկության համաձայն Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար:

Автодорога Степанцминда – Ларс закрыта для всех видов транспортных средств
Министерство по чрезвычайным ситуациям Армении сообщает, что 2-го ноября, по состоянию на 10:26, на территории Армении проходимы все автодороги.
В регионах Апарана и Арагаца Арагацотнской области, на серпантинах Дилижана в Тавушской области, в городах Раздан Котайкской области, Севан, Чамбарак Гегаркуникской области, Спитак Лорийкой области, в Ширакской области, кроме города Гюмри, идет мокрый снег.
На автотрассе Горис – Сисиан образовался туман.
Согласно информации Дорожного департамента министерства регионального развития и инфраструктуры Грузии, автодорога Степанцминда – Ларс закрыта для всех видов транспортных средств.