е-draft-ում դրված «Տեղեկատվության ազատության մասին» ՀՀ օրենքի փոփոխության նախագիծը չի համապատասխանում կառավարության ընդունած նախագծին․ Դոյդոյան
08/04/2020 12:31
«Տեղեկատվության ազատության մասին» ՀՀ օրենքի փոփոխության նախագծի տարբերակը ուրիշ է և չի համապատասխանում այն նախագծին, որն ընդունվել է ՀՀ կառավարության կողմից, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոն»-ի նախագահ Շուշան Դոյդոյանը
«е-draft-ում դրված «Տեղեկատվության ազատության մասին» ՀՀ օրենքի փոփոխության նախագծի տարբերակը ուրիշ է և չի համապատասխանում այն նախագծին, որն ընդունվել է ՀՀ կառավարության կողմից ապրիլի 2-ին։

Опубликованный на сайте е-draft вариант проект поправок в закон «О свободе информации» не соответствует принятому правительством проекту – Шушан Дойдоян
08/04/2020 13:45
Опубликованный на сайте е-draft вариант проекта о внесении изменений в закон «О свободе информации» не соответствует тому проекту, который принят правительством Армении, написала на своей странице в Facebook председатель Центра свободы информации Шушан Дойдоян.
«Опубликованный на сайте е-draft вариант проекта поправок в закон «О свободе информации» – другой и не соответствует тому проекту, который был принят правительством 2-го апреля.