Հովիկ Աբրահամյանի որդին 4 մլն դրամ է տրամադրել Արտաշատի բժշկական կենտրոնին, որը սպասարկում է միայն կորոնավիրուսով պացիենտներին
08/04/2020 13:10
Հանրապետությունում կորոնավիրուսային իրավիճակով պայմանավորված՝ Արտաշատի բժշկական կենտրոնը վերապրոֆիլավորվել և սպասարկում է միայն կորոնավիրուսային հիվանդությամբ հաստատված պացիենտներին, Facebook-ի իր էջում գրել է Արտաշատի նախկին քաղաքապետ, ՀՀ նախկին վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որդի Արգամ Աբրահամյանը։
«Հաշվի առնելով ստեղծված ծանր իրավիճակը՝ որոշում եմ կայացրել 4 մլն դրամ ֆինանսական աջակցություն տրամադրել Արտաշատի բժշկական կենտրոնին: Առողջություն եմ մաղթում բոլորիդ», - նշել է նա։

Сын Овика Абраамяна предоставил медицинскому центру Арташата 4 млн. драмов для лечения больных коронавирусом
08/04/2020 15:06
Из-за ситуации с коронавирусом в республике медицинский центр Арташата перепрофилирован и принимает больных с подтвержденной коронавирусной инфекцией, сообщил на своей странице в Facebook бывший мэр Арташата, сын бывшего премьер-министра Армении Овика Абраамяна – Аргам Абраамян.
«Учитывая создавшуюся ситуацию, я принял решение предоставить медицинскому центру Арташата финансовую помощь в размере 4 млн. драмов. Желаю всем здоровья», - написал Аргам Абраамян.