Brussels Airlines-ը վերսկսում է կանոնավոր չվերթերը Երևան-Բրյուսել-Երևան երթուղով
Brussels Airlines-ից ստացած տեղեկատվության համաձայն՝ հունիսի 27-ից կվերսկսվեն Երևան-Բրյուսել-Երևան երթուղով կանոնավոր չվերթերը, տեղեկացնում են «Զվարթնոց» օդանավակայանից։
Համաձայն չվացուցակի՝ հունիսի 27-ից հուլիսի 11-ն ընկած ժամանակահատվածում չվերթերը կիրականացվեն շաբաթական մեկ չվերթ հաճախականությամբ՝ յուրաքանչյուր շաբաթ օր, իսկ հուլիսի 14-ից օգոստոսի 29-ը՝ յուրաքանչյուր երեքշաբթի և շաբաթ օրերին:
Ցանկանում ենք տեղեկացնել նաև, որ մնացած ավիաընկերությունների չվերթերի վերսկսման մասին կտեղեկացնենք պաշտոնական տեղեկատվություն ստանալոււն պես:

Brussels Airlines resumes regular flights
According to the information received from Brussels Airlines, regular flights on the Yerevan-Brussels-Yerevan route will be resumed on June 27.
According to the schedule, from June 27 to July 11, flights will be operated once a week, every Saturday, and from July 14 to August 29, every Tuesday and Saturday.
"We would also like to inform that we will provide information on resumption of the rest of the airlines as soon as we receive official information," Zvartnots International Airport said in a statement.