Ադրբեջանական զինուժը կորցրել է 2 ուղղաթիռ, 14 ԱԹՍ, ունի  զրահատեխնիկայի կորուստներ. մարտերը շարունակվում են. ՊԲ (Լուսանկարներ)
27/09/2020 11:15
Ադրբեջանական զինուժը կորցրել է 2 ուղղաթիռ, 14 ԱԹՍ, ունի զրահատեխնիկայի կորուստներ. մարտերը շարունակվում են. ՊԲ (Լուսանկարներ)
Հակառակորդը, ռազմական ավիացիայի, անօդաչու թռչող սարքերի, զրահատեխնիկայի ու հրետանու կիրառմամբ, գրոհներ  է ձեռնարկում առաջնագծի տարբեր հատվածներում, հայտնում են ՊԲ-ից:
ՊԲ առաջապահ ստորաբաժանումները հաջողությամբ հետ են մղում հակառակորդի բոլոր գրոհները:
Ճշտված տեղեկություններով ադրբեջանական զինուժը կորցրել է 2 ուղղաթիռ, 14 անօդաչու թռչող սարք, ինչպես նաև ունի  զրահատեխնիկայի կորուստներ:

ВС Азербайджана потеряли два вертолета, 14 беспилотников, бронетехнику, бои продолжаются – Минобороны Арцаха
27/09/2020 12:01
ВС Азербайджана предпринимают атаки по различным направлениям линии соприкосновения с использованием военной авиации, беспилотников, бронетехники и артиллерии, сообщает министерство обороны Республики Арцах.
Передовые подразделения Армия обороны успешно отражают атаки противника.
По подтвержденным данным, ВС Азербайджана потеряли два вертолета, 14 беспилотников, а также имеют потери бронетехники.