Խնդրում ենք` Ադրբեջանի ՊՆ-ին հայտնել` այդ ի՞նչ տիպի և մակնիշի հրթիռներով ենք «հարվածել». Շուշան Ստեփանյան
Հայաստանի պաշտպանության նախարարությունն արձագանքել է ադրբեջանական կողմի հայտարարությանը, թե Գորիսի շրջանից հրթիռակոծվում է ադրբեջանական տարածքը։
«Խնդրում ենք` Ադրբեջանի ՊՆ-ին պարզաբանել` այդ ինչ տիպի և մակնիշի հրթիռներով ենք «հարվածել», - Aysor.am-ի հետ զրույցում ասաց Ստեփանյանը։
Ադրբեջանական կողմը կոչ էր արել Հայաստանին դադարեցնել հրթիռակոծումը՝ հակառակ դեպքում խոստանալով պատասխան հարված հասցնել։

MOD spokesperson: We ask Azerbaijan’s Defense Ministry to clarify with what type of rockets we “attacked” Azerbaijan’s territory
Armenia’s Ministry of Defense responded to the statement of Azerbaijani side about rocket attack of Azerbaijan’s territory from Armenia’s Goris region.
“We would ask Azerbaijan’s Ministry of Defense to clarify the type and the brand of the rocket “we attacked with”,” MOD spokesperson Shushan Stepanyan told Aysor.am.