Ռուս երգչուհի Չիչերինան ադրբեջանական անօդաչու թռչող սարքերի կրակի տակ է ընկել
Ռուս երգչուհի Յուլիա Չիչերինան ադրբեջանական անօդաչու թռչող սարքերի կրակի տակ է ընկել , հայտնում է WarGonzo-ի Telegram ալիքը:
Ավելի վաղ հաղորդվել էր, որ Չիչերինան ժամանել է Երևան՝ Ադրբեջանի հետ զինված հակամարտությունում Հայաստանի զինված ուժերին աջակցելու համար:
Հինգշաբթի գիշերը Չիչերինան իր Telegram ալիքում զետեղել է Հայաստանի մայրաքաղաքում արված լուսանկարը ՝ «Բարի գիշեր, Երևան» մակագրությամբ:
Ուրբաթ առավոտյան նա տեղադրել է մեկ այլ լուսանկար, որտեղ արդեն զրահաբաճկոնով և ռազմական սաղավարտով էր: Չիչերինայի զրահաբաճկոնը զարդարված էր Հայաստանի զինված ուժերի նախշերով՝ հանրապետության դրոշով:
«Երգչուհի Յուլիա Չիչերինան սլանում է Ղարաբաղի առաջնագիծ: Սպասում ենք», - գրել էր WarGonzo ռուսական ռազմական ալիքը:

Российская певица Юлия Чичерина попала под обстрел азербайджанских беспилотников в Карабахе
Российская певица Юлия Чичерина попала под обстрел азербайджанских беспилотников, сообщает телеграм-канал WarGonzo.
Раннее сообщалось, что Чичерина прибыла в Ереван, чтобы поддержать Вооруженные силы Армении в вооруженном конфликте с Азербайджаном.
В четверг ночью, 2 октября Чичерина опубликовала у себя в Telegram-канале фотографию, сделанную в столице Армении, с подписью: «Доброй ночи, Ереван!».
Утром в пятницу исполнительница запостила еще один снимок, где она уже в бронежилете и в военной каске. На бронежилете у Чичериной красуются нашивки Вооруженных сил Армении с флагом республики.
«Певица Юля Чичерина мчит на карабахскую передовую! Ждем!», – сообщил российский военный канал WarGonzo.