Ադրբեջանը շարունակում հրթիռակոծել Ստեփանակերտը, իսկ միջազգային հանրությունը շարունակում է դատարկ կոչերը. Արտակ Բեգլարյան
16/10/2020 22:17
Ադրբեջանը ծանր հրթիռներով քիչ առաջ հարվածել է Ստեփանակերտին, Twitter-ում գրել է Արցախի ՄԻՊ Արտակ Բեգլարյանը։
«Նրանք շարունակում են թիրախավորել քաղաքացիական օբյեկտները, իսկ միջազգային հանրությունը շարունակում է դատարկ կոչերն ու հայտարարությունները», - նշել է նա։

Азербайджан продолжает бомбить Степанакерт, а международное сообщество продолжает выступать с пустыми призывами – омбудсмен Карабаха
16/10/2020 22:19
Только что Степанакерт вновь подвергся обстрелу тяжелыми ракетами, заявил омбудсмен Нагорного Карабаха Артак Беглалян.
«Они продолжают бомбить город, а международное сообщество продолжает выступать с пустыми призывами и заявлениями», - написал Бегларян на своей странице в Twitter.