Սյունիքի մարզի Դավիթ Բեկ գյուղի ուղղությամբ Ադրբեջանի զինված ուժերը հրետանային կրակ են արձակել, կան հետևանքներ. Արծրուն Հովհաննիսյան
30/10/2020 22:18
ՀՀ Սյունիքի մարզի Դավիթ Բեկ գյուղում զոհերի կամ վիրավորների մասին տեղեկատվություն չունեմ, բայց այս ուղղությամբ այսօր մարտական գործողություններ եղել են, մամուլի ասուլիսին ասաց ՀՀ պաշտպանության նախարարության ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյանը։
«Ադրբեջանի զինված ուժերի հրետանային միջոցներից, այո՛, կրակ արձակվել է այս ուղղությամբ և կան կոնկրետ հետևանքներ», - ասաց Արծրուն Հովհաննիսյանը։

ВС Азербайджана открыли артиллерийский огонь в направлении села Давид-Бек Сюникской области – Арцрун Ованнисян
30/10/2020 22:53
Информации о погибших и раненых в селе Давид-Бек Сюникской области Армении у меня нет, но в этом направлении сегодня велись боевые действия, заявил на брифинге представитель Минобороны Армении Арцрун Ованнисян.
«Вооруженные силы Азербайджана открыли артиллерийский огонь в направлении села Давид-Бек, есть конкретные последствия», - сказал Арцрун Ованнисян.