Շատ բաներ մանրակրկիտ ներկայացվեցին, բայց նաև շատ հարցեր կան. Միքայել Մելքումյանն՝ ապրիլյան պատերազմի հանգամանքների վերաբերյալ զեկույցի մասին
05/05/2021 11:39
Ներկայացվեց, թե ինչն է ազդել գործընթացների վրա, ինչ խնդիրներ են եղել, լրագրողների հետ զրույցում ասաց ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության անդամ Միքայել Միլքումյանը՝ խոսելով ապրիլյան պատերազմի հանգամանքներն ուսումնասիրող քննիչ հանձնաժողովի զեկույցի մասին:
«Շատ բաներ մանրակրկիտ ներկայացվեցին, բայց նաև շատ հարցեր կան», - նշեց նա՝ ընդգծելով, որ փակ նիստի վերաբերյալ այլ մեկնաբանություններ անելը կոռեկտ չի համարում:
Հիշեցնենք, որ ԱԺ-ն փակ նիստում քննարկում է ապրիլյան պատերազմի հանգամանքներն ուսումնասիրող քննիչ հանձնաժողովի զեկույցը:

Детально представлены многие вещи, но также есть много вопросов – Микаел Мелкумян о докладе следственной комиссии
05/05/2021 12:49
Представлены факторы, повлиявшие на процессы, существующие проблемы, заявил сегодня журналистам депутат фракции «Процветающая Армения» Микаел Мелкумян, касаясь доклада следственной комиссии по изучению обстоятельств Апрельской войны 2016 года.
«Детально были представлены многие вещи, но также есть много вопросов», - отметил он, подчеркнув, что не считает корректным другие комментарии о закрытом заседании.
Напомним, парламент Армении обсуждает сегодня доклад следственной комиссии по изучению обстоятельств Апрельской войны 2016 года на закрытом заседании.