Մրցունակ հիփոթեք և ոչ միայն. Կոնվերս Բանկը Build Armenia-ի գործընկերն է
Կոնվերս Բանկը Build Armenia-ի գործընկերն է: Էքսպո-ցուցահանդեսի շրջանակում Բանկը ոչ միայն ներկայացնելու է գործընկեր կառուցապատող ընկերությունների հետ հիփոթեքային վարկավորման առաջարկները, այլև ցուցահանդեսի հաճախորդների համար հանդես է գալու հետաքրքիր առաջարկներով:
«Կոնվերս Բանկը, ավանդաբար, հիփոթեքային վարկավորման շուկայի առաջատարներից է: Բանկն առաջարկում է ֆինանսավորում ինչպես սեփական ռեսուրսներով, այնպես էլ ծրագրային միջոցներով՝ մրցունակ տոկոսադրույքներով։ Հաճախորդներին որակյալ ծառայությունների մատուցումը մշտապես մեր ուշադրության կենտրոնում է: Էքսպո ցուցահանդեսի այցելուները հնարավորություն կունենան տեղում ձեւակերպել հիփոթեք՝ մրցունակ պայմաններով, ինչպես նաեւ անվճար ստանալ Mastercard Standard կամ VISA Classic քարտ »,- ասել են Կոնվերս Բանկում։
Միջոցառմանը մասնակցում են «Կառուցապատողների հայկական ասոցիացիայի» անդամ կառուցապատողները՝ ներկայացնելով առաջնային շուկայում առկա անշարժ գույքը:
Միջոցառումը միտված է համախմբել Հայաստանում ոլորտի առաջատարներ կազմակերպություններին, ներկայացնել Ասոցիացիայի անդամ հանդիսացող կառուցապատողների կողմից առաջնային շուկայում ներկայացվող անշարժ գույքը՝ խրախուսելով վաճառքը, ինչպես նաեւ նպաստել գործարար կապերի հաստատմանը:
Build Armenia էքսպո-ցուցահանդեսը կկայանա սեպտեմբերի 24-25-ին՝ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում:

Affordable mortgage and more. Converse Bank is the partner of Build Armenia
As a partner of Build Armenia, Converse Bank within the framework of the expo-exhibition, will present mortgage lending products with partner construction companies, as well as come up with interesting offers for the exhibition customers.
"Converse Bank has traditionally been one of the leaders in the mortgage market. It offers financing both with its own resources and program funds at competitive interest rates. We continuously focus our attention to providing high quality customer services. "Visitors to the Expo will have the opportunity to apply on site for a mortgage on competitive terms, and also obtain Mastercard Standard or VISA Classic card free of charge", says Converse Bank.
Developers who are the members of the Association of the Armenian Real Estate Developers attend the event and present the real estate available in the primary market.
The objective of the event is to unite the leaders in the field, operating in Armenia, to present the real estate available in the primary market by the developers who are members of the Association, to promote sales, as well as to facilitate the establishment of business relations.
Build Armenia Expo will take place on September 24-25 at Karen Demirchyan Sports and Concert Complex.