Առուշ Առուշանյանը շատ շուտով լինելու է ազատության մեջ. Դաշինք
Առուշ Առուշանյանի դեմ տեղեկատվական արշավը շարունակվում է: Որոշ լրատվամիջոցներ գրում են, թե իբր ընտրվելու պարագայում Առուշանյանը կմնա անազատության մեջ, հայտնում է «Առուշ Առուշանյան» դաշինքի ֆեյսբուքյան էջը։
«Ստիպված ենք հերթական անգամ հիասթափեցնել ապատեղեկատվություն տարածողներին: Այն, որ Առուշանյանը շատ շուտով լինելու է ազատության մեջ՝ կհամոզվեք բոլորդ: Ասվածի ապացույցը Սիսիանի համայնքապետի և Գորիսի համայնքապետի տեղակալ Մենուա Հովսեփյանի խափանման միջոցը փոխելու և նրանց գրավի դիմաց ազատելու դատարանի որոշումներն են:
Երեկ արդեն հայտարարել ենք, որ հաջորդը լինելու է Առուշ Առուշանյանը և այդ օրը շատ մոտ է:
Մեր համակիրներին և գորիսեցիներին ևս մեկ անգամ հորդորում ենք չտրվել սադրանքներին, մասնակցել ընտրություններին և աներկբա քվեարկել «Առուշ Առուշանյան» դաշինքի օգտին: Հաղթանակը շատ մոտ է: Միևնույն է՝ միասին կհաղթենք» , -նշված է հաղորդագրության մեջ։

Аруш Арушанян очень скоро выйдет на свободу
Информационная кампания против Аруша Арушаняна продолжается. Некоторые средства массовой информации пишут, что в случае избрания Аруш Арушанян останется под арестом, сообщает на своей странице в Facebook блок «Аруш Арушанян».
«Вынуждены в очередной раз разочаровать тех, кто распространяет дезинформацию. В том, что Аруш Арушанян очень скоро выйдет на свободе, все убедятся. Доказательством сказанного является решение суда об изменении меры пресечения в отношении мэра Сисиана и вице-мэра Гориса Менуа Овсепяна и их освобождение под залог.
Вчера мы уже заявили, что следующим будет Аруш Арушанян и этот день близок.
Призываем наших соотечественников и горисцев не поддаваться провокациям, участвовать в выборах и голосовать за блок «Аруш Арушанян». Все равно, вместе мы победим», - отмечается в сообщении.