«Մեր հաղթանակի այլընտրանքը Հայաստանի թուրքացումը և Արցախի հայաթափումն է»․ հունիսի 14-ին հանրահավաք է լինելու
13/06/2022 17:25
ԱԺ փոխնախագահ, «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր, Դիմադրության շարժման կազմակերպիչներից Իշխան Սաղաթելյանը տեղեկացրել է, որ հունիսի 14-ին Երևանում հանրահավաք է լինելու։
«Մեր հաղթանակի այլընտրանքը Հայաստանի թուրքացումը և Արցախի հայաթափումն է։ Դա թույլ տալ մենք չենք կարող»,- գրել է Սաղաթելյանը՝ կոչ անելով միանալ հունիսի 14-ին, ժամը 19։30-ին Ֆրանսիայի հրապարակում կայանալիք հանրահավաքին։

«Альтернативой нашей победе является отуречивание Армении и изгнание армян из Арцаха»: 14 июня на площади Франции состоится митинг
13/06/2022 18:41
Вице-спикер парламента Армении, депутат фракции «Армения», один из лидеров Движения сопротивления, представитель Верховного органа АРФД Ишхан Сагателян сообщил о том, что 14 июня в Ереване состоится митинг.
«Альтернативой нашей победе является отуречивание Армении и изгнание армян из Арцаха. Мы не можем этого допустить», - написал Ишхан Сагателян, призвав всех присоединиться 14 июня в 19:30 прийти к митингу на площади Франции.