Նախագահն այցելել է Սյունիքում կառուցվող մոդուլային զորամասերից մեկը, ծանոթացել՝ աշխատանքներին․ Լուսանկարներ
03/11/2023 10:27
Աշխատանքային այցով Սյունիքում գտնվող Հանրապետության նախագահ Վահագն Խաչատուրյանը նախօրեին այցելել է մարզի նոր կառուցվող մոդուլային զորամասերից մեկը։
Նախագահը ծանոթացել է ընթացող աշխատանքներին և զրուցել շինարարների, ինչպես նաև զինվորական ղեկավարության հետ, և հետաքրքրվել նոր տիպի զորամասերի կառուցման ընթացքից։

Президент посетил одну из строящихся в Сюнике модульных воинских частей, ознакомился с текущими работами - фото
03/11/2023 10:45
Находящийся с рабочим визитом в Сюнике президент Республики Ваагн Хачатурян накануне посетил одну из вновь построенных модульных воинских частей области.
Президент ознакомился с текущими работами, побеседовал со строителями, а также с военным руководством, поинтересовался ходом строительства воинских частей нового типа.