Լավագույն առաջարկը. «UNLIM» հետվճարային՝ անսահմանափակ ինտերնետ ամսական 4500 դրամով
2023 թ․ մայիսին Վիվա-ՄՏՍ-ը գործարկել «UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը, որը կարճ ժամանակահատվածում դարձել է ամենասիրվածն ու պահանջվածն ընկերության ծառայությունների ցանկում։ Հաջողության գաղտնիքն ակնհայտ է՝ անսահմանափակ ինտերնետ՝ տեղական ու միջազգային զանգերի, SMS հաղորդագրությունների հետ միևնույն փաթեթում՝ առավել մատչելի սակագնով: «UNLIM»-ը նախատեսված է մեծ ծավալով ինտերնետ օգտագործողների համար, ովքեր սիրում են ներբեռնել կամ վերբեռնել տեսանյութեր, օգտվում են տարբեր հավելվածներից, սոցիալական հարթակներից ու մեսինջերներից։ Այս սակագնային պլանի բաժանորդներն ամենից շատ օգտվում են, այսպես կոչված, «երջանկության սոցցանցից»՝ Instagram-ից, որտեղ շատ են տարածված reels-երը՝ կարճ, ժամանցային տեսանյութերը: Instagram-ին հաջորդում են YouTube-ը, Facebook-ը, TikTok-ը և Telegram-ը: Կանխավճարային սակագնային պլանի հաջողությամբ պայմանավորված՝ ընկերությունը հոկտեմբերի սկզբին գործարկել է «UNLIM» սակագնային պլանի նաև հետվճարային տարբերակը, որը, ինչպես և կանխավճարայինը, ներառում է անսահմանափակ ինտերնետ, 450 SMS ուղարկելու հնարավորություն և 450 րոպե՝ ցանցի ներսում, ՀՀ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա և ՄՏՍ Ռուսաստան զանգահարելու համար, իսկ ներառված րոպեները սպառելուց հետո՝ լրացուցիչ 10 000 ներցանցային րոպե: Հետվճարային տարբերակում բաժանորդը հնարավորություն ունի օգտվելու սակագնային պլանի ներառումներից և վճարում կատարելու հաջորդ ամիս։ Սակագնային պլանի ամսավճարը 4500 դրամ է։
«Ներկայացնում ենք շուկայում մինչ այժմ գոյություն ունեցող լավագույն առաջարկը՝ ինտերնետից օգտվողների համար: Այս առաջարկով մեր բաժանորդները այլևս կարիք չունեն անընդհատ ստուգելու օգտագործած ինտերնետի ծավալը։ Թե՛ կանխավճարային և թե՛ հետվճարային «UNLIM» սակագնային պլաններով նրանք կարող են առանց մտահոգվելու դիտել ֆիլմեր, ներբեռնել և վերբեռնել մեծածավալ տեսանյութեր, լսել երաժշտություն, ազատ օգտվել խաղային, ժամանցային, կրթական, մասնագիտական, ֆինանսական հավելվածներից, իրականացնել ուղիղ եթերներ և շատ ավելին։
Ուրախալի է տեսնել, որ մեր աշխատանքը գնահատվում է մեր բաժանորդների կողմից, ու հատկապես՝ երիտասարդների», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
Հետվճարային «UNLIM»-ին միանալու համար անհրաժեշտ է ընդամենը անձնագրով կամ նույնականացման քարտով այցելել Վիվա-ՄՏՍ-ի մոտակա սպասարկման կենտրոն, որտեղ ընկերության աշխատակիցները սիրով կօգնեն անցում կատարել «UNLIM» սակագնային պլանին, նույնիսկ եթե դուք այլ օպերատորի բաժանորդ եք։
Ի դեպ, հետվճարային «Y», «Viva 2700», «Viva 3500» սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են անցում կատարել «UNLIM» հետվճարային սակագնային պլանին առանց սպասարկման կենտրոն այցելելու, «Արագ» ծառայության միջոցով, պարզապես ուղարկելով *198*4500# հրահանգը։ Անցումը իրականացվում է ընթացիկ ամսվա վերջին օրը:
Հետվճարային բաժանորդները փաթեթի հիմնական խոսելաժամանակը սպառելուց հետո կարող են ակտիվացնել «+300 րոպե» խոսելաժամանակ տրամադրող փաթեթը «My Viva-MTS» հավելվածի միջոցով կամ հավաքելով *303*2# հրահանգը։ Ակտիվացման գինը 500 դրամ է:

In May 2023, Viva-MTS launched the "UNLIM" prepaid tariff plan, which quickly became the most popular and demanded among our services. The secret to success is obvious: unlimited Internet combined with local and international calls and SMS messaging in the most affordable price. "UNLIM" is created for those who download and upload videos, use various programs, social networks, and messengers. The subscribers to the tariff plan spend the most time on Instagram, the so-called "network of happiness", where short, entertaining reels are particularly popular. Following Instagram are YouTube, Facebook, TikTok, and Telegram. Due to the great success of the prepaid tarif plan, Viva-MTS launched postpaid "UNLIM", which, like the prepaid one, includes 450 SMS and 450 minutes (on-net, to RA and Artsakh networks, MTS Russia, US, and Canada), after the consumption of which 10 000 on-net minutes are added. In the postpaid version, the subscriber has the opportunity to use the tariff plan's inclusions and make a payment in the next month.  The monthly fee is AMD 4500.
"We present the best offer on the market for Internet users. With this offer, our subscribers no longer need to constantly check the amount of Internet used. With both prepaid and postpaid “UNLIM” tariff plans, they can watch movies, download and upload large videos, listen to music, freely access gaming, entertainment, educational, professional, financial applications, conduct live broadcasts and much more with no worries. It is gratifying to see that our work is appreciated by our subscribers, especially young people," Viva-MTS General Director Armen Avetisian said.
To connect to postpaid "UNLIM," one simply needs to bring passport or ID card to the nearby Viva-MTS service center, where staff will gladly assist in switching to the "UNLIM" tariff plan, including those who are subscribers of another operator.
By the way, subscribers of the postpaid "Y", "Viva 2700", and "Viva 3500" tariff plans can initiate switching to larger options of the “Viva”, as well as “X”, “Y” and “UNLIM” postpaid tariff plan via the mobile phone without visiting a service center, by dialing *198*4500# through the Fast” service. The change is made on the last day of the current month.
Upon consumption of the main airtime of the package, subscribers can activate the service “+300 minutes” by dialing *303*2# or via the application “My Viva-MTS”. Activation fee is AMD 500.