Լավագույն առաջարկը. «UNLIM» հետվճարային՝ անսահմանափակ ինտերնետ ամսական 4500 դրամով
2023 թ․ մայիսին Վիվա-ՄՏՍ-ը գործարկել «UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը, որը կարճ ժամանակահատվածում դարձել է ամենասիրվածն ու պահանջվածն ընկերության ծառայությունների ցանկում։ Հաջողության գաղտնիքն ակնհայտ է՝ անսահմանափակ ինտերնետ՝ տեղական ու միջազգային զանգերի, SMS հաղորդագրությունների հետ միևնույն փաթեթում՝ առավել մատչելի սակագնով: «UNLIM»-ը նախատեսված է մեծ ծավալով ինտերնետ օգտագործողների համար, ովքեր սիրում են ներբեռնել կամ վերբեռնել տեսանյութեր, օգտվում են տարբեր հավելվածներից, սոցիալական հարթակներից ու մեսինջերներից։ Այս սակագնային պլանի բաժանորդներն ամենից շատ օգտվում են, այսպես կոչված, «երջանկության սոցցանցից»՝ Instagram-ից, որտեղ շատ են տարածված reels-երը՝ կարճ, ժամանցային տեսանյութերը: Instagram-ին հաջորդում են YouTube-ը, Facebook-ը, TikTok-ը և Telegram-ը: Կանխավճարային սակագնային պլանի հաջողությամբ պայմանավորված՝ ընկերությունը հոկտեմբերի սկզբին գործարկել է «UNLIM» սակագնային պլանի նաև հետվճարային տարբերակը, որը, ինչպես և կանխավճարայինը, ներառում է անսահմանափակ ինտերնետ, 450 SMS ուղարկելու հնարավորություն և 450 րոպե՝ ցանցի ներսում, ՀՀ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա և ՄՏՍ Ռուսաստան զանգահարելու համար, իսկ ներառված րոպեները սպառելուց հետո՝ լրացուցիչ 10 000 ներցանցային րոպե: Հետվճարային տարբերակում բաժանորդը հնարավորություն ունի օգտվելու սակագնային պլանի ներառումներից և վճարում կատարելու հաջորդ ամիս։ Սակագնային պլանի ամսավճարը 4500 դրամ է։
«Ներկայացնում ենք շուկայում մինչ այժմ գոյություն ունեցող լավագույն առաջարկը՝ ինտերնետից օգտվողների համար: Այս առաջարկով մեր բաժանորդները այլևս կարիք չունեն անընդհատ ստուգելու օգտագործած ինտերնետի ծավալը։ Թե՛ կանխավճարային և թե՛ հետվճարային «UNLIM» սակագնային պլաններով նրանք կարող են առանց մտահոգվելու դիտել ֆիլմեր, ներբեռնել և վերբեռնել մեծածավալ տեսանյութեր, լսել երաժշտություն, ազատ օգտվել խաղային, ժամանցային, կրթական, մասնագիտական, ֆինանսական հավելվածներից, իրականացնել ուղիղ եթերներ և շատ ավելին։
Ուրախալի է տեսնել, որ մեր աշխատանքը գնահատվում է մեր բաժանորդների կողմից, ու հատկապես՝ երիտասարդների», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
Հետվճարային «UNLIM»-ին միանալու համար անհրաժեշտ է ընդամենը անձնագրով կամ նույնականացման քարտով այցելել Վիվա-ՄՏՍ-ի մոտակա սպասարկման կենտրոն, որտեղ ընկերության աշխատակիցները սիրով կօգնեն անցում կատարել «UNLIM» սակագնային պլանին, նույնիսկ եթե դուք այլ օպերատորի բաժանորդ եք։
Ի դեպ, հետվճարային «Y», «Viva 2700», «Viva 3500» սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են անցում կատարել «UNLIM» հետվճարային սակագնային պլանին առանց սպասարկման կենտրոն այցելելու, «Արագ» ծառայության միջոցով, պարզապես ուղարկելով *198*4500# հրահանգը։ Անցումը իրականացվում է ընթացիկ ամսվա վերջին օրը:
Հետվճարային բաժանորդները փաթեթի հիմնական խոսելաժամանակը սպառելուց հետո կարող են ակտիվացնել «+300 րոպե» խոսելաժամանակ տրամադրող փաթեթը «My Viva-MTS» հավելվածի միջոցով կամ հավաքելով *303*2# հրահանգը։ Ակտիվացման գինը 500 դրամ է:

Лучшее предложение: «UNLIM» постоплатный безлимитный интернет за 4500 драмов в месяц
В мае 2023 года Вива-МТС запустила предоплатный тарифный план «UNLIM», который за короткий период времени стал самым популярным и востребованным в списке услуг компании. Секрет успеха очевиден: безлимитный интернет с местными и международными звонками, SMS-сообщениями в едином пакете по самому доступному тарифу. «UNLIM» предназначен для активных пользователей интернета, которые любят скачивать или загружать видео, использовать различные приложения, социальные платформы и мессенджеры. Абоненты предоплатного тарифного плана «UNLIM» больше всего времени проводят в Instagram, в так называемой «сети счастья», где особой популярностью пользуются короткие развлекательные видеоролики reels. Следом за Instagram идут YouTube, Facebook, TikTok и Telegram.  Благодаря успеху предоплатного тарифного плана, в начале октября  компания запустила также постоплатную версию тарифного плана «UNLIM», которая, как и предоплатная, дает  возможность отправлять 450 SMS сообщений, пакет в 450 минут для звонков внутри сети, и в направлении сетей РА, Арцаха, США, Канады и МТС России. Кроме этого, при израсходовании включенных 450 минут разговорного времени, дополнительно предоставляется 10 000 минут на звонки внутри сети.
В постоплатной версии у абонента есть возможность воспользоваться включениями тарифного плана и произвести оплату в следующем месяце. Ежемесячная плата за тарифный план составляет 4500 драмов.
«Мы представляем лучшее предложение на рынке для интернет-пользователей. Благодаря этому предложению нашим абонентам больше не нужно постоянно проверять объем используемого интернета. Как с предоплатными, так и с постоплатными тарифными планами «UNLIM» они могут без проблем смотреть фильмы, загружать и скачивать видеоролики большого объема, слушать музыку, иметь свободный доступ к игровым, развлекательным, образовательным, профессиональным, финансовым приложениям, проводить прямые трансляции и многое другое. Приятно видеть, что нашу работу ценят наши клиенты, особенно молодежь», -заметил генеральный директор Вива-МТС Армен Аветисян.
Для подключения к постоплатному «UNLIM» достаточно прийти с паспортом или ID-картой в ближайший центр обслуживания Вива-МТС, где сотрудники компании с радостью помогут перейти на тарифный план «UNLIM», даже если пользователь является абонентом другого мобильного оператора.
Кстати, абоненты постоплатных тарифных планов «Y», «Viva 2700», «Viva 3500» могут перейти на постоплатный тарифный план «UNLIM» без посещения сервисного центра, через услугу «Быстро», просто набрав *198*4500#. Переход осуществляется в последний день текущего месяца.
Абоненты постоплатной системы могут активировать пакет с предоставлением «+300 минут» разговорного времени через приложение «My Viva-MTS» или набрав *303*2# после израсходования базового разговорного времени пакета. Стоимость активации 500 драмов.