Այո՛, ես հանդիպումներ ունեցել եմ Սամվել Շահրամանյանի հետ. հուսով եմ՝ նա կգտնի այն լուծումը, որն օգուտ կլինի մեր ժողովրդին, իրեն չի խայտառակի բոլոր ժամանակներում. Սարգսյան (Տեսանյութ)
28/12/2023 14:07
Այո՛, ես հանդիպումներ ունեցել եմ Սամվել Շահրամանյանի հետ, լրագրողների հետ զրույցում ասաց ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը։
«Կարծում եմ, որ բոլոր պարագաներում Սամվել Շահրամանյանը կգտնի այն լուծումը, որն օգուտ կլինի մեր ժողովրդին, իրեն չի խայտառակի բոլոր ժամանակներում և կբացառի այն հանգամանքը, որ մեկ մարդ, նույնիսկ եթե նա հանրապետության նախագահ է, կարող է լուծարել  հանրապետությունը։ Այդպիսի բան չի եղել և չի էլ կարող լինել»,-նշեց նա։

Саргсян: Да, у меня были встречи с Самвелом Шахраманяном: надеюсь, что он найдет решение, которое пойдет на пользу нашему народу и не опозорит его в дальнейшем (Видео)
28/12/2023 14:35
Да, у меня были встречи с Самвелом Шахраманяном, - сообщил журналистам третий президент Республики Армения Серж Саргсян.
"Я думаю, что Самвел Шахраманян найдет решение, которое принесет пользу нашему народу, не опозорит его в дальнейшем и исключит тот факт, что один человек, даже если он является президентом республики, может распустить Республику. Такого никогда не было и не может случиться", - сказал он.