ՊՆ կենտրոնական ապարատի ստորաբաժանումները վոլեյբոլի առաջնության են մասնակցում․ Խաղին հետևել է Սուրեն Պապիկյանը
02/02/2024 17:55
«ՊՆ վարչական համալիրի մարզադահլիճում հունվարի 29-ից փետրվարի 9-ը անցկացվում է վոլեյբոլի առաջնություն`  ՊՆ կենտրոնական ապարատի ստորաբաժանումների հավաքական թիմերի մասնակցությամբ։
Փետրվարի 2-ին առաջնության ընթացքին հետևելու և մասնակիցներին հաջողություն մաղթելու նպատակով մարզադահլիճ է այցելել պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը:
Հաջորդ շաբաթ կամփոփվեն առաջնության արդյունքները և մրցանակային տեղեր զբաղեցրած զինծառայողները կպարգևատրվեն պատվոգրերով և մեդալներով, իսկ հավաքական թիմերը՝ առաջնության գավաթներով»:

Министр обороны Сурен Папикян наблюдал за чемпионатом по волейболу, проходившим в административном комплексе Министерства обороны
02/02/2024 18:27
Минобороны распространило сообщение, в котором говорится:
«С 29 января по 9 февраля в административном комплексе Минобороны проводится чемпионат по волейболу с участием спортивных команд подразделений центрального аппарата Минобороны.
2 февраля министр обороны Сурен Папикян посетил спортивный комплекс, чтобы понаблюдать за ходом чемпионата и пожелать успехов участникам.
На следующей неделе будут подведены итоги чемпионата и военнослужащие, занявшие призовые места, будут награждены грамотами и медалями, а сборные команды – кубками Чемпионата».