Երևանի մաքսային սպասարկման կենտրոն-մաքսատուն դիմումները պետք է ներկայացվեն բացառապես էլեկտրոնային եղանակով. ՊԵԿ
19/02/2024 12:13
Փետրվարի 19-ից Երևանի մաքսային սպասարկման կենտրոն-մաքսատուն, վարչություն դիմումներ ներկայացնելու նպատակով այլևս մաքսատուն այցելելու անհրաժեշտություն չկա։
ՊԵԿ-ից  հայտնում են, որ արտաքին տնտեսական գործունեության մասնակիցները և քաղաքացիներն այսուհետ դիմումները (նամակները) պետք է ներկայացնեն բացառապես էլեկտրոնային եղանակով՝ [email protected] էլեկտրոնային հասցեին:
Միաժամանակ, կոմիտեն հայտնում է, որ էլեկտրոնային նամակների պատասխանները կիրազեկվեն հետադարձ ծանուցմամբ՝ նշված էլեկտրոնային հասցեով:

КГД: Заявления в Ереванский центр таможенного обслуживания – таможню необходимо подавать исключительно в электронной форме
19/02/2024 13:28
С 19 февраля для подачи заявлений больше не нужно посещать Ереванский центр таможенного обслуживания – таможню, отдел таможенного контроля.
КГД сообщает, что отныне участники внешнеэкономической деятельности и граждане должны подавать заявления (письма) исключительно в электронной форме на адрес электронной почты [email protected].
При этом комитет сообщает, что ответы на письма будут отправлены обратно на указанный адрес электронной почты.