Նախորդ 30 տարիներին ինչպիսի պետականություն է կառուցվել, որ էս 6 տարիների ընթացքում Փաշինյանը քանդում է, բայց դեռ ամբողջությամբ կազմաքանդել չի կարողանում
21/03/2024 11:27
Նիկոլ Փաշինյանը ՀՀ-ն մակետ դարձրած պահում է իր գրպանում՝ մանրադրամների հետ կամ դրանց փոխարեն, խորհրդարանական ճեպազրույցների ընթացքում ասաց «Պատիվ ունեմ» խմբակցության անդամ Աննա Մկրտչյանը։
«Ամեն անգամ վախը սրտներումս սպասում ենք, թե էս անգամ ՀՀ-ից տարածքներ զիջելն ինչպես է ձևակերպվելու։ Եզրահանգումն այն է, թե նախորդ 30 տարիների ընթացքում ինչպիսի պետականություն է կառուցվել, որ էս 6 տարիների ընթացքում Նիկոլ Փաշինյանը քանդում, քանդում է, բայց դեռ ամբողջությամբ կազմաքանդել չի կարողացել»,-ասաց Աննա Մկրտչյանը։

Какое государство было построено за предыдущие 30 лет, которое Пашинян разрушает за эти 6 лет, но полностью разрушить его до сих пор не может
21/03/2024 11:42
Никол Пашинян превратил Республику Армения в макет и держит в кармане макет вместе с монетами или вместо них, заявила на брифинге в парламенте член фракции "Честь имею" Анна Мкртчян.
«Каждый раз мы со страхом в сердце ждем, как на этот раз будет оформлена сдача территорий от Армении. Вывод такой: какое государство было построено за предыдущие 30 лет, что за эти 6 лет Никол Пашинян разрушает, разрушает, но полностью разрушить его до сих пор не может", - сказала Анна Мкртчян.