Yandex Plus-ը և «Kinodaran»-ը՝ Viva-ի «START+» կանխավճարային սակագնային պլանի շրջանակում (Տեսանյութ)
19/09/2024 18:43
Viva-ն շարունակում է անակնկալներ մատուցել իր հաճախորդներին՝ մշտապես կատարելագործելով ու ընդլայնելով  իր կողմից մատուցվող ծառայությունների շրջանակը: Ձգտելով իր հաճախորդներին տալ ավելին, քան կապն է, ընկերությունը կրկին ներկայանում է նորամուծությունով՝ այս անգամ «START+» կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդների համար։
Այսուհետ «START+»-ի բաժանորդները ևս հնարավորություն ունեն օգտվելու Yandex Plus-ի բոլոր առավելություններից՝ առանց ծառայության վճարի և սակագնային պլանով տրամադրվող հիմնական ինտերնետ փաթեթի ՄԲ-երը սպառելու:  Փաթեթը հնարավորություն է տալիս լսելու սիրած երգերն առանց գովազդի և վայելելու բացառիկ թողարկումներ Yandex Music-ում, ոգեշնչվել նոր ֆիլմերից և հեռուստասերիալներից Kinopoisk-ի միջոցով, Bookmate-ի շնորհիվ ընդլայնել մտահորիզոնը՝ լսելով կամ կարդալով ցանկացած ժանրի գիրք, իսկ Yandex Go-ից օգտվելիս («Կոմֆորտ» և ավելի բարձր դասերում) երթևեկել մինչև 10% ավելի մատչելի տարբերակով։
«Այս սակագնային պլանը Viva-ի հաճախորդներին կապից բացի տալիս է բազմաթիվ առավելություններ՝ առանց լրացուցիչ վճարների։ «START+»-ը ժամանցի և հարմարավետության նոր հորիզոններ է բացում բոլորիս համար, լինի կինո, երաժշտություն թե ընթերցանություն, ինչու ոչ՝ այն նաև օգնում է խնայել միջոցներ»,  - ասել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
Բացի դրանից՝ «START+»-ի բաժանորդները շարունակում են օգտվել բացառիկ բովանդակությամբ «Kinodaran»-ից՝ կրկին առանց ծառայությունների վճարի և հիմնական մեգաբայթերը սպառելու։ Այս հարթակի շնորհիվ Viva-ի բաժանորդները կարող են վայելել որակյալ բովանդակություն, այդ թվում՝ բոլորովին նոր ֆիլմեր և օրիգինալ սերիալներ:
«Kinodaran»-ի մշտապես թարմացվող բովանդակության և սեփական արտադրության ֆիլմերի ու սերիալների շնորհիվ օգտատերերը կարող են բացահայտել օրիգինալ բովանդակություն և ընկղմվել որակյալ ժամանցի աշխարհ: Ֆիլմերի, սերիալների և մուլտֆիլմերի հարուստ կատալոգ և դիտման եզակի փորձառությամբ անմոռանալի տպավորություններ ստանալու հնարավորություն, որը, սակագնային պլանով տրամադրվող փաթեթների շրջանակում, տրված է միայն Viva-ի բաժանորդներին։
Սակագնային պլանին անցում կատարելու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել My Viva  հավելված կամ հավաքել *208*2500# հրահանգը։ Ակտիվացման գինը՝ 2500 դրամ 30 օրվա համար։
Ինչ վերաբերում է բջջային կապին, ապա «START+»-ը ներառում է  20 ԳԲ ինտերնետ, 1000 րոպե (ցանցի ներսում, ՀՀ այլ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա, ՄՏՍ Ռուսաստան, ինչպես նաև Հնդկաստան) խոսելաժամանակ, թոփ հավելվածներից անսահմանափակ օգտվելու («Facebook», «Messenger», «Instagram», «WhatsApp», «Telegram», «Zoom», «Viber», «Zangi», «Snapchat», «Spotify», «X», «TikTok», «ClubHouse», «IMUSIC», «Skype», «Apple Music»), ինչպես նաև 300 SMS դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր ուղարկելու հնարավորություն։

Yandex Plus и «Kinodaran» доступны в рамках предоплатного тарифного плана Viva «START+»
Viva продолжает радовать своих клиентов, постоянно совершенствуя и обновляя свои услуги. Стремясь предложить больше, чем просто услуги связи, компания представляет новшество для абонентов предоплатного тарифного плана «START+».
Теперь абоненты тарифного плана «START+» могут воспользоваться всеми преимуществами подписки на Yandex Plus без платы за услугу и использование МБ-ов основного интернет-пакета. Подписка Yandex Plus позволяет слушать любимые треки без рекламы, находить вдохновение в тысячах новых и любимых треков и наслаждаться эксклюзивными релизами на Yandex Music, вдохновляться фильмами и сериалами на Kinopoisk-е. К тому же, с Bookmate абоненты смогут расширять свои литературные познания, читая или слушая книги. Кроме того, поездки с Yandex Go выгоднее для абонентов тарифного плана до 10% (при выборе услуг в тарифах «Комфорт» и выше).
«Этот тарифный план, кроме собственно связи, предоставляет нашим клиентам множество преимуществ без дополнительной платы. «START+» открывает перед ними новые горизонты в области развлечений и комфорта — будь то фильмы, музыка или литература, и, пожалуй стоит отметить, что он также помогает экономить», — отметил генеральный директор Viva Армен Аветисян.
Кроме того, абоненты «START+» продолжают пользоваться пакетом «Kinodaran» с эксклюзивным контентом – также без платы за услугу и потребления МБ-ов основного интернет-пакета. Благодаря этой платформе абоненты Viva могут наслаждаться качественным контентом, в том числе совершенно новыми фильмами и оригинальными сериалами.
Благодаря постоянно обновляемому контенту и фильмам собственного производства «Kinodaran»-а пользователям доступны оригинальный контент и возможности качественного досуга. Богатый каталог фильмов, сериалов и анимационных фильмов и эксклюзивная возможность получить уникальный опыт просмотра, который предоставляется только клиентам Viva в рамках тарифного плана.
Для перехода на тарифный план можно воспользоваться приложением My Viva или отправить команду *208*2500#. Стоимость подключения на 30 дней составляет 2500 драмов.