«UNLIM Basic». անսահմանափակ ինտերնետ՝ 3500 դրամով (Տեսանյութ)
Աշխարհում կատարվող իրադարձություններին հետևելու, երաժշտություն ունկնդրելու, տարատեսակ տեսանյութեր դիտելու և տարբեր մեսենջերներով հաղորդակցվելու առումով համացանցն անգերազանցելի գործիք է՝ իր անսահմանափակ հնարավորություններով: Ժամանակակից աշխարհում ինտերնետն արդեն ոչ թե պարզապես կապի միջոց է, այլ կենսական անհրաժեշտություն։ Viva-ն հոգում է, որպեսզի ապահովի նաև այդ ամենից անկաշկանդ օգտվելու հնարավորություն:
Բաժանորդների նախասիրություններն ու կարիքներն ուսումնասիրելով՝ ընկերությունը շարունակաբար մշակում է լուծումներ, որոնք ապահովում են ազատ և անսահմանափակ կապ՝ ավելի հասանելի դարձնելով առցանց հաղորդակցումը, ինքնակրթությունը և ժամանցը։ Այսպես է մշակվել նաև «UNLIM Basic» սակագնային պլանը, որպեսզի բաժանորդներն այլևս չմտածեն ծախսվող ՄԲ-երի մասին և օգտվեն ինտերնետից առանց սահմանափակումների:
«Մեր բաժանորդներն օրեցօր ավելի քիչ են օգտվում ավանդական ձայնային ծառայություններից և նախընտրում են ինտերնետը՝ հաղորդակցության ու շփման համար։ Այս միտումը շարունակվում է արդեն մի քանի տարի, և մենք մշտապես արձագանքում ենք  նմանատիպ փոփոխություններին՝ ներկայացնելով նորարար լուծումներ: Viva-ն առաջարկում է «Unlim Basic» սակագնային պլանը, որը նրանց համար է, ովքեր ինտերնետը գերադասում են զանգերից:  Սա լավագույն ընտրությունն է նրանց համար, ովքեր կարևորում են հարմարավետ, հասանելի և ազատ հաղորդակցությունը թվային դարաշրջանում»,-ասել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
«UNLIM Basic» սակագնային պլանը նախատեսված է առավելապես ինտերնետի միջոցով շփումը նախընտրող կանխավճարային և հետվճարային բաժանորդների համար:
Սակագնային պլանը ներառում է՝
անսահմանափակ ինտերնետ
200 րոպե խոսելաժամանակ՝ Viva-ի ցանցի ներսում, ՀՀ բոլոր օպերատորների, ՄՏՍ Ռուսաստանի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի և Հնդկաստանի ցանցեր զանգերի համար, ինչպես նաև 300 SMS՝ դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր
հիմնական րոպեների փաթեթը սպառելուց հետո 10 000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ:
Սակագնային պլանի արժեքը 3500 դրամ է՝ կանխավճարային բաժանորդների դեպքում՝ 30 օրվա, իսկ հետվճարայինների՝օրացուցային 1 ամսվա համար:
Ինչպե՞ս ակտիվացնել «UNLIM Basic»-ը:
Կանխավճարային տարբերակն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *208*3500# հրահանգը, իսկ հետվճարայինը՝ «Արագ» ծառայությամբ (*198*3500#) կամ այցելելով Viva-ի սպասարկման կենտրոն։

Viva’s “UNLIM Basic” tariff plan is designed for those who prefer the Internet over calls.
Whether you’re keeping up with world events, listening to music, watching videos, or chatting through various messengers, the Internet offers unsurpassed possibilities. In the modern world, the Internet is no longer just a means of communication, but a vital necessity. Viva ensures you have the freedom to enjoy all of this without limitations.
Studying the preferences and needs of subscribers, the company continually develops solutions that provide free and unlimited connectivity, making online communication, self-education, and entertainment more accessible. This is how the “UNLIM Basic” tariff plan was created so that subscribers no longer have to worry about the MBs they spend and can use the Internet without limitations.
“Our subscribers are using traditional voice services less and less and prefer the Internet for communication and interaction. This trend has been ongoing for several years, and we are constantly adapting to these changes by introducing innovative solutions. Viva offers the “Unlim Basic” tariff plan for those who prefer the Internet over calls. It’s the best choice for anyone who values convenient, accessible, and free communication in today’s digital world,” said Armen Avetisian, Viva’s General Director.
The “UNLIM Basic” tariff plan is designed primarily for those prepaid and postpaid subscribers who prefer to communicate via the Internet.
The tariff plan includes:
- unlimited Internet,
- 200 minutes of airtime for calls within the Viva network, to all networks of Armenia, MTS Russia, USA, Canada, and India, as well as 300 SMS to mobile networks of Armenia,
- 10 000 on-net minutes after consuming the basic airtime package.
The price of the tariff plan is AMD 3500, which is valid for 30 days for prepaid subscribers and 1 calendar month for postpaid subscribers.
How to activate “UNLIM Basic”?
To activate the prepaid option, send the command *208*3500#, and for postpaid – use the “Fast” service (*198*3500#) or visit a Viva service center.