Հավակնոտ ծրագրեր. «Հայաստան-Արցախ» ՀԵՄ-ն ու «Կամուրջ»-ը համագործակցության հուշագիր են ստորագրել (Տեսանյութ)
01/05/2025 15:52
«Հայաստան-Արցախ» ՀԵՄ-ը և նորաստեղծ «Կամուրջ» քաղաքացիական նախաձեռնությունը համատեղ նախագծեր, կարևոր գաղափարներ ու ծրագրեր կայնքի կոչելու համար համագործակցության հուշագիր են ստորագրել։
Հուշագրով ևս մեկ անգամ հաստատում են իրենց վճռականությունը՝ առավելագույն ջանքեր գործադրել արցախցիների իրավունքների պաշտպանության, նրանց արդարացի պահանջների իրացման համար։

Амбициозные программы։ союз "Армения-Арцах" и гражданская инициатива "Камурдж" подписали меморандум о сотрудничестве (видео)
01/05/2025 16:08
Союз "Армения-Арцах" и недавно созданная гражданская инициатива "Камурдж" подписали меморандум о сотрудничестве с целью реализации совместных проектов, важных идей и программ.
Подписанием меморандума стороны ещё раз подтвердили свою решимость прилагать максимальные усилия для защиты прав арцахцев и реализации их справедливых требований.