Ավտոբուսում խուլիգանություն կատարած անձը ձերբակալվել է (Տեսանյութ)
Հուլիսի 18-ին Համայնքային ոստիկանության Կենտրոնական բաժնում հաղորդում էր ստացվել, որ հուլիսի 15-ին՝ ավտոբուսներից մեկում, անհայտ անձը խուլիգանություն է կատարել։ Դեպքի վերաբերյալ համացանցում տարածվել էր նաև տեսանյութ, որը հանրության շրջանում լայն արձագանք էր ստացել։
Կազմված փաստաթղթերը փոխանցվել էին Քննչական կոմիտե, նախաձեռնվել էր քրեական վարույթ։
Համայնքային ոստիկանության Կենտրոնական բաժնի ծառայողների օպերատիվ գործողությունների արդյունքում ճշտվել է առերևույթ խուլիգանություն կատարած անձի ինքնությունը։ Նույն օրը՝ հաղորդումը ստանալուց ժամեր անց, Արմավիրի մարզի 41-ամյա բնակիչը հայտնաբերվել և խուլիգանություն կատարելու հիմնավոր կասկածով ձերբակալվել է։

Лицо, устроившее хулиганство в автобусе, задержано (ВИДЕО)
18 июля в Центральное отделение Общинной полиции поступило сообщение о том, что 15 июля в одном из автобусов неизвестное лицо совершило хулиганские действия. Инцидент вызвал широкий общественный резонанс после публикации соответствующего видео в интернете.
Материалы дела были переданы в Следственный комитет, где было возбуждено уголовное производство.
Благодаря оперативным действиям сотрудников Центрального отделения Общинной полиции удалось установить личность предполагаемого нарушителя. Спустя несколько часов после получения сообщения 41-летний житель Армавирской области был задержан по обоснованному подозрению в хулиганстве.