Այսուհետ հայրենիքի օգտին մեր աշխատանքները կդառնան ավելի կազմակերպված. Սամվել Կարապետյանի ուղերձը
«Տաշիր» ընկերությունների խմբի ղեկավար, գործարար, բարերար Սամվել Կարապետյանը ուղերձ է հղել կալանավայրից.
«Շնորհավորում եմ բոլորին «Մեր ձևով» ժողովրդական կամավորական շարժման մեկնարկի կապակցությամբ։
Այսուհետ հայրենիքի օգտին մեր աշխատանքները կդառնան ավելի կազմակերպված։ Տարբեր ոլորտների համար կմշակվեն ծրագրեր, որոնք կօգնեն բերել  բարեկեցություն մեր երկրի յուրաքանչյուր քաղաքացուն։
Սիրելի՛ հայրենակիցներ, միանալով այս շարժմանը՝ դուք կդառնաք մի մեծ թիմի մաս, որն աշխատում  է  Հայաստանի ապագայի համար։
Վստահ եմ՝ միասին մենք կկարողանանք նոր փուլ սկսել մեր երկրի կյանքում։
Հայ ժողովուրդն արժանի է արժանապատիվ կյանքի, իսկ մեր պետությունը՝ հարգանքի։ Եվ այդ ամենին մենք հասնելու ենք ամենօրյա նվիրված աշխատանքով:

Отныне наша работа на благо Родины станет более организованной — послание Самвела Карапетяна
Президент и основатель группы компаний «Ташир», бизнесмен и меценат Самвел Карапетян направил послание из УИУ.
«Поздравляю всех с началом народного добровольческого движения «По-нашему».
Отныне наша работа на благо Родины станет более организованной. Для различных сфер будут разработаны программы, которые помогут улучшить благосостояние каждого гражданина нашей страны.
Дорогие соотечественники, присоединившись к этому движению, вы станете частью большой команды, работающей благо будущего Армении.
Я уверен, что вместе мы сможем начать новый этап в жизни нашей страны.
Армянский народ достоин достойной жизни, а наше государство — уважения. И мы достигнем этого благодаря ежедневному самоотверженному труду.