Թիվ 1 երթուղին սպասարկող տրոլեյբուսում հայտնաբերվել է կնոջ դի
Տեղեկություններ են ստացվել, որ Արշակունյաց պողոտայի 23 հասցեի դիմաց Երևանի քաղաքապետարանի հաշվեկշռում հաշվառված թիվ 1 երթուղին սպասարկող տրոլեյբուսի սրահում դի կա:
Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, տրոլեյբուսի սրահում հայտնաբերվել է Երևանի բնակիչ 67-ամյա Վարսենիկ Բ.-ի դին:
Դեպքի փաստով Շենգավիթի քննչական բաժնում «սպանություն» (հանկարծամահություն) հատկանիշներով նախաձեռնվել է քրեական վարույթ: Դատաբժշկի նախնական եզրակացության համաձայն՝ արտաքին զննությամբ դիակի վրա բռնության հետքեր չեն հայտնաբերվել:  Քննիչի որոշմամբ՝ նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն:

В троллейбусе №1 Еревана обнаружено тело женщины
Поступила информация, что напротив дома №23 по проспекту Аршакуняц, в салоне троллейбуса №1, находящегося на балансе мэрии Еревана, было обнаружено тело.
Как сообщает фоторепортёр Гагик Шамшян, в салоне троллейбуса нашли тело 67-летней жительницы Еревана Варсеник Б.
По факту происшествия в следственном отделе Шенгавита возбуждено уголовное дело по признакам статьи «убийство» (внезапная смерть). Согласно предварительному заключению судмедэксперта, следов насилия на теле обнаружено не было. По решению следователя назначена судебно-медицинская экспертиза.