Ով է եղել Հրանտ Մարգարյանի որդու հետ, երբ ինքնասպանության փորձ է արել․ նոր մանրամասներ
«Իշխանություն» լրատվականին նոր մանրամասներ են հայտնի դարձել Մխիթար Մարգարյանի դեպքից: Ինքնասպասպանության փորձը կատարելուց առաջ Մխիթարը մի կնոջ հետ է եղել՝ Երիցյանների սուպերմարկետի հետնամասում: Զրույցի ավարտից հետո, երբ կինը շրջվել է, որ հեռանա, Մխիթարն իրեն պատկանող հրազենով կրակել է ինքն իր վրա:
Ավելի վաղ գրել էի, որ «Իշխանություն» լրատվականի տեղեկություններով՝ հրազենային վնասվածքով հիվանդանոց է տեղափոխվել Հրանտ Մարգարյանի որդին՝ Մխիթար Մարգարյանը:
Հիվանդանոց տեղափոխված Մարգարյանի վիճակը գնահատվում է ծայրահեղ ծանր:
ՆԳՆ-ից հայտնել են՝ նախնական տեղեկություններով՝ անձը ինքնասպանության փորձ է կատարել՝ կրակելով ինքն իրեն»:

Кто находился рядом с сыном Гранта Маргаряна в момент попытки самоубийства: новые подробности
По данным издания «Ишханутюн», перед попыткой самоубийства Мхитар находился вместе с женщиной за зданием супермаркета, принадлежащего семье Ерицянов. После разговора, когда женщина повернулась, чтобы уйти, Мхитар выстрелил в себя из принадлежащего ему огнестрельного оружия.
Ранее сообщалось, что, по информации «Ишханутюн», с огнестрельным ранением в больницу был доставлен сын члена АРФД Гранта Маргаряна — Мхитар Маргарян.
Состояние доставленного в больницу Маргаряна оценивается как крайне тяжёлое.
В Министерстве внутренних дел уточнили, что, по предварительным данным, мужчина попытался покончить с собой, выстрелив в себя.