Սահմանազատման արդյունքում մենք պետք է վերադարձնենք Արծվաշենը և ՀՀ մյուս օկուպացված ինքնիշխան տարածքները. Նիկոլ Փաշինյան
08/11/2025 09:50
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը վաղ առավոտից անդադար գրառումներ է անում սոցիալական ցանցերի իր էջերում, իսկ այս ամենը ՀՀ 3-րդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի հարցազրույցի հետևանքով է։
Փաշինյանը տարբեր գրառումներով արձագանքել է նախագահ Սարգսյանին։
Հետո հայտարարել է. «Սահմանազատման արդյունքում մենք պետք է վերադարձնենք Արծվաշենը և ՀՀ մյուս օկուպացված ինքնիշխան տարածքները»։

Никол Пашинян: в результате демаркации мы должны вернуть Арцвашен и другие оккупированные суверенные территории Республики Армения
08/11/2025 10:00
Премьер-министр Никол Пашинян с самого раннего утра активно публикует посты в своих социальных сетях, что, по всей видимости, является реакцией на интервью третьего президента Армении Сержа Саргсяна.
Пашинян в серии публикаций ответил на высказывания бывшего президента, а затем заявил:
«В результате демаркации мы должны вернуть Арцвашен и другие оккупированные суверенные территории Республики Армения».