Պրոֆեսիոնալների հետ մշակելու ենք լավագույն ծրագիրը և ներկայացնելու ենք հանրության դատին. «Մեր ձևով» շարժման անդամ (Տեսանյութ)
23/12/2025 15:48
«Մեր ձևով» շարժման 2025 թվականի հաշվետու ժողովի մեկնարկից առաջ տնտեսագետ,  շարժման անդամ Աշոտ Ֆարսյանը լրագրողների հետ զրույցում կարևորեց  մարզային այցելությունները, մարդկանց հետ հանդիպումները։
Նրա խոսքով՝ եղել են դեպքեր, երբ մարդկանց հետ հանդիպումներից հետո փոխել են իրենց ծրագրերը, հասկացել են, թե բնակիչներին ինչ է անհրաժեշտ և ավելի լավ ծրագրով են ներկայացել. «Այս պահի դրությամբ մեզ արդեն 15 հազար քաղաքացի է միացել, ինչը տպավորիչ արդյունք է։ Մենք շարունակելու ենք աշխատել նույն տեմպով։ Պրոֆեսիոնալների հետ մշակելու ենք լավագույն ծրագիրը և ներկայացնելու ենք հանրության դատին»։

We will develop the best program with professionals and present it to the public – member of the “Our Way” movement (Video)
Ahead of the 2025 reporting meeting of the “Our Way” movement, economist and movement member Ashot Farsyan emphasized the importance of regional visits and direct engagement with the public in a conversation with reporters.
According to him, there have been instances where meetings with residents led to revisions of the movement’s programs, helping them better understand local needs and develop more effective proposals.
“At present, 15,000 citizens have already joined us, which is an impressive result. We will continue working at the same pace. We will develop the best program together with professionals and present it to the public,” Farsyan said.