«Հայաստան» խմբակցության պատգամավորները մի քանի օր լինելու են առաջնագծում
Առաջիկա օրերին ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավորները մի քանի օր լինելու են առաջնագծում, հայտնել է պատգամավոր Գեղամ Մանուկյանը։
«Պաշտպանության նախարարության հետ համադրումներն ավարտել եմ, պատգամավորներն արդեն գիտեն մեկնումների իրենց ուղղությունները, օրերն ու ժամերը։
Առաջիկա օրերին ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավորները փոքրիկ խմբերով մի քանի օր լինելու են առաջնագծում, Հայրենիքի սահմանի ողջ երկայնքով։
Զորակցելու, շնորհավորելու Ամանորի գիշերն ամենապատվաբեր վայրում՝ Հայրենիքի պաշտպանության մարտական հերթապահության հենակետերում ծառայություն կատարող զինվորին։
Նրանց ենք պարտական այդ գիշեր մաղթանք հնչեցնելիս ու երազանք պահելիս։ Մեծ երազանք»,- գրել է Մանուկյանը։

Депутаты фракции «Армения» проведут несколько дней на передовой
В ближайшие дни депутаты фракции «Армения» Национального Собрания проведут несколько дней на передовой, сообщил депутат Гегам Манукян.
«Согласования с Министерством обороны завершены, депутаты уже знают направления своих поездок, даты и время.
В ближайшие дни депутаты фракции «Армения» небольшими группами проведут несколько дней на передовой вдоль всей границы Родины.
Они будут оказывать поддержку, поздравлять в ночь Нового года солдат, несущих боевое дежурство на опорных пунктах по защите Родины.
Именно этим солдатам мы обязаны, когда произносим пожелания и загадываем желания в ту ночь. Большие мечты», — написал Манукян.