ԳՇ պետը դիրքերում հերթապահություն իրականացնող զինանձնակազմին հանձնել է արժեքավոր նվերներ
ՀՀ պաշտպանության նախարարի 1-ին տեղակալ, ԶՈՒ ԳՇ պետ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը գալիք տոների կապակցությամբ անձնակազմին շնորհավորելու նպատակով այցելել է հանրապետության արևելյան սահմանագոտի:
Զորամիավորման հրամանատար, գեներալ-մայոր Գարեգին Պողոսյանի ուղեկցությամբ ԶՈՒ ԳՇ պետն այցելել է մի շարք բանակային դիրքեր, զրուցել հերթապահություն իրականացնող զինանձնակազմի հետ և նրանց հանձնել արժեքավոր նվերներ:
Գեներալ-լեյտենանտ Ասրյանը շնորհավորել է զինծառայողներին գալիք տոների առթիվ, հղել նրանց լավագույն բարեմաղթանքները:

Начальник Генерального штаба вручил ценные подарки военнослужащим, несущим дежурство на позициях
Первый заместитель министра обороны Республики Армения, начальник Генерального штаба Вооруженных сил, генерал-лейтенант Эдвард Асрян посетил восточную приграничную зону республики, чтобы поздравить военнослужащих с наступающими праздниками. Об этом сообщает Министерство обороны.
В сопровождении командира войскового соединения, генерал-майора Гарегина Погосяна, начальник Генерального штаба ВС посетил ряд армейских позиций, пообщался с военнослужащими, несущими дежурство, и вручил им ценные подарки.
Генерал-лейтенант Асрян поздравил военнослужащих с наступающими праздниками и передал им наилучшие пожелания.