Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ՊՆ զորամասերից մեկը, ծանոթացել զինծառայողների սոցիալ-կենցաղային պայմաններին
Հունվարի 16-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ՊՆ զորամասերից մեկը:
Պաշտպանական գերատեսչության ղեկավարը շրջել է զորամասում, ծանոթացել ծառայության և ուսումնական գործընթացի կազմակերպմանը, զինծառայողների սոցիալ-կենցաղային պայմաններին:
Այցի ընթացքում նախարար Պապիկյանն առանձնազրույցներ է ունեցել զորամասի սպաների հետ, լսել նրանց առաջարկությունները, հետաքրքրվել ծառայողական գործունեության և սոցիալական ապահովության հարցերով, պատասխանել զինծառայողներին հետաքրքրող հարցերին:

On January 16, RA Defense Minister Suren Papikyan visited one of the military units of the Ministry of Defense.
The minister toured the unit, familiarized himself with the organization of service and training processes, as well as the social and living conditions of the servicemen.
During the visit, Minister Papikyan held private conversations with officers, listened to their suggestions, inquired about service activities and social welfare issues, and answered questions of interest to the servicemen.