«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Դեղատան փողոց 4 շենք, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ, Ֆիրդուսի փողոց 52-80 առանձնատներ, Բուզանդի փողոց 1 շենք,
11:00–17:00 Քեռու փողոց 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1–16, 11–44, 38, 45–99 առանձնատներ, Դումանի փողոց 1–3, 51, 58, 67/3 շենքեր և 12–25/2, 2–12Ա, 22–51/1 առանձնատներ, Շահսուվարյան փողոց 3–9 շենքեր, Կոմիտասի պողոտա 2–8, 59/7, 61 շենքեր, Բաղրամյան պողոտա 60–66Ա շենքեր, Համբարձումյան փողոց 2–6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Բարբյուսի փողոց 7, 9, 11, 30 շենքեր և 1–7, 16–38Ա առանձնատներ, Սեպուհի փողոց 14 շենք և 1–19 առանձնատներ, Ներսիսյան փողոց 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փողոց 11–17, 5 շենքեր, Սևաստոպոլյան փողոց 39 շենք և 8–26 առանձնատներ, Հակոբյան փողոց 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12, շենքեր, Կալենցի փողոց 3–47/3 առանձնատներ, Արաբկիր փողոց 1–10, 38 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փողոց 36–40, 39Բ, 41 շենքեր, Արամ Խաչատրյան փողոց 1, 2Ա, 4, 6, 8 շենքեր և 1–19, 5–17 առանձնատներ, Էմինի փողոց 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փողոց 1 շենք և 1–18, 7–15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց,
10:00-16:00 Նոր Նորք 6-րդ զանգված՝ «Խճաքար-Մուսա», «Ծիրան» մարկետ, «Ունիվերսալ Հոսպիտալ Պրոդակտ» ՍՊԸ-ներ, Գյուրջյան փողոց 13, 19, 9/5 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ։
10:00-16:00 Արշակունյան փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Արշակունյաց պողոտա 296, 302, 318 շենքեր, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փողոց,
10։00-12։00 Դաշտավան և Զորակ գյուղեր մասնակի,
11:00-14:30 Վերին Արտաշատ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Այնթափ և Նոր Խարբերդ գյուղեր մասնակի,
11:00-16:00 Արմաշ գյուղ, Երասխ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Վայք քաղաք՝ Չայքենդ թաղամաս մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Նորավան թաղամաս մասնակի, Պռոշյան Սիրենասի, Համբարձումյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Աբովյան քաղաք՝ «Աբովյան քաղաքի շախմատի դպրոց» ՀՈԱԿ, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետ, «Սիրիուս» թաղամասի թիվ 4 հանրակացարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Աղվերան և Արզական համայնքներ մասնակի, «Տելեկոմ Արմենիա», «Վիվա Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նուռնուս գյուղ և ամառանոցներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաանորդներ մասնակի,
11:00–16:00 Եղվարդ քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, ԱՁ «Ա. Հարությունյան», «Տիգրան Մեծ» ՓԲԸ, «Արայի» ՓԲԸ, սեփականատերեր՝ «Մ. Թումանյան», «Ի. Սարգսյան», «Ս. Թադևոսյան», «Ա. Խաչատրյան», «Մ. Կարապետյան», Ազատամարտիկների թաղամաս, Շիրակի, Թումանյան, Չարենցի, Սաֆարյան փողոցներ մասնակի, Հովհաննիսյան, Գագարինի, Շինարարների, Ղազարյան, Տերյան, Կնունյանց փողոցներ, Երևանյան փողոց 3, 5, 8 շենքեր, Զովունի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, սեփականատերեր՝ «Լիլիթ Հայրապետյան», «Վ. Եսայան», «Ա. Ասպոյան», «Լ. Մկրտչյան», «Ս. Պողոսյան», «Թ. Հակոբյան», «Ն. Մուրադյան», «Ս. Գևորգյան», «Նաիրի» այգեգործական ընկերություն, Մայրի թաղամաս, «Բյուրեղ» արտադրական կոոպերատիվ, «Բերիություն» ԲԲԸ, Զին մաս, «Թամարա և Անի», «Նաիրիշին», «Ոսկե կաթ», «Երամար», «Գնդասար», «Արմին Լաբ», «Ագորսերվիս», «Գանա Գրիգ», «Կարալանս», «Էլիպս», «Սեմուր Ընդ Կո», «Այմեգա» ՍՊԸ-ներ և Կոնյակի գործարան,
11:00-17:00 Աբովյան քաղաք՝ 5, 6, 7, 8 միկրոշրջաններ մասնակի,
11:00-12:00 Զինմաս,
12:00-13:00 Իջևանի հեռուստակայան, Գանձաքար-Բերդ խճուղու 17-րդ կմ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
14:00-15:00 Իջևան քաղաք՝ Արցախյան փող. 54/1 և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գետահովիտ գյուղ,
11։00-14։00 Ալավերդի քաղաք՝ մասնակի, Ջիլիզա գյուղ,
11։00-15։00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Բավրա գյուղ մասնակի, Գյումրի-Բավրա ճանապարհի հարող հատված և 1-ին և 2-րդ փողոցներ մասնակի :

В столице и регионах ожидаются отключения электричества
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 19 января текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11։00-17։00 жилой дом №4 на улице Дегатан, частные дома №15, 30, 34 на улице Чайковского, частные дома №52–80 на улице Фирдуси, жилой дом №1 на улице Бузанда,
11:00–17:00 жилые дома 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 и частные дома 1–16, 11–44, 38, 45–99 на улице Керу, жилые дома 1–3, 51, 58, 67/3 и частные дома 12–25/2, 2–12А, 22–51/1 на улице Думана, жилые дома 3–9 на улице Шахсуварян, жилые дома 2–8, 59/7, 61 на проспекте Комитаса, жилые дома 2–8, 59/7, 61 на проспекте Комитаса, жилые дома 2–6 и частный дом 5А на улице Амбарцумяна, жилые дома 7, 9, 11, 30 и частные дома 1–7, 16–38А на улице Барбюса, жилой дом 14 и частные дома 1–19 на улице Сепуха, жилой дом 14 и частные дома 1–19 на улице Сепуха, жилые дома 3, 14/1 на улице Нерсисяна, жилой дом 39 и частные дома 8–26 на улице Севастополян, жилые дома 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12 на улице Акопяна, частные дома 3–47/3 на улице Каленца, частные дома 1–10, 38 на улице Арабкир, жилые дома 36–40, 39Б, 41 на улице Гюлбенкяна, жилые дома 1, 2А, 4, 6, 8 и частные дома 1–19, 5–17 на улице Арама Хачатряна, жилые дома 2/1, 2/2, 4, 12 на улице Эмина, жилой дом 1 и частные дома 1–18, 7–15 на улице Бакунца, школа №130,
10:00-16:00 6-й массив Нор Норка: ООО «Хчакар–Муса», ООО «Циран» маркет, ООО «Универсал Госпитал Продакт», частные дома №13, 19, 9/5 на улице Гюрджяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 частные дома на 1-м и 2-м переулках улицы Аршакуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 жилые дома №296, 302, 318 на проспекте Аршакунца, частные дома на проспекте Аршакунца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), улица Шираки,
10։00-12։00 частично села Даштаван и Зорак,
11:00-14:30 частично село Верин Арташат и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11։00-15։00 частично села Айнтап и Нор Харберд,
11:00-16:00 село Армаш, частично село Ерасх,
11:00-13:00 частично квартал Чайкенд в городе Вайк,
11:00-13:30 частично квартал Нораван, частично улицы Прошян, Сиренаси, Амбарцумян и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Ехегнадзор,
11:00-14:00 «Шахматная школа города Абовян» ГНКО, супермаркет «Ереван Сити», общежитие №4 квартала «Сириус» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Абовян,
11։00-15։00 частично общины Агверан и Арзакан, станции компаний «Телеком Армения», «Вива Армения», «Юком» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), село Нурнус и дачи, и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), город Бюрегаван и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) частично,
11:00–16:00 город Ехвард и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) частично, ИП «А. Арутюнян», ЗАО «Тигран Мец», ЗАО «Араи», собственники: «М. Туманян», «И. Саргсян», «С. Тадевосян», «А. Хачатрян», «М. Карапетян», квартал Азатамартикнер, частично улицы Шираки, Туманяна, Чаренца, Сафаряна, улицы Ованнисян, Гагарина, Шинарарнери, Казаряна, Теряна, Кнунянц, жилые дома № 3, 5, 8 на улице Ереванян,
село Зовуни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) частично, собственники: «Лилит Айрапетян», «В. Есаян», «А. Аспоян», «Л. Мкртчян», «С. Погосян», «Т. Акопян», «Н. Мурадян», «С. Геворкян», садоводческая компания «Наири», квартал Майри, производственный кооператив «Бюрег», ОАО «Бериутюн», Воинская часть, ООО «Тамара и Ани», ООО «Наиришин», ООО «Воске Кат» (Золотое молоко), ООО «Ерамар», ООО «Гндасар», ООО «Армин Лаб», «Агросервис», ООО «Гана Григ», ООО «Караланс», ООО «Элипс», ООО «Семур энд Ко», ООО «Аймега» и Коньячный завод,
11:00-17:00 частично 5-й, 6-й, 7-й и 8-й микрорайоны города Абовян,
11:00-12:00 Воинская часть,
12:00-13:00 телестанция города Иджеван, 17-й км шоссе Гандзакар-Берд и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
14:00-15:00 ул. Арцахян 54/1 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Иджеван, село Гетаовит,
11։00-14։00 частчино город Алаверди, село Джилиза:
11։00-15։00 Ашоцкий регион — частично село Бавра, территория, прилегающая к дороге Гюмри–Бавра, а также 1-я и 2-я улицы (частично):