«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Հանրապետության փողոց 83, 85, 85ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պողոտա 20, 22, 24, 26 շենքեր, Հյուսիսային պողոտա 3 շենք, Հին Երևանցու փողոց 2 շենք, Չարենցի փողոց 10-24 շենքեր, Ամիրյան փողոց 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 20 շենք, Բուզանդի փողոց 45-55 առանձնատներ,
11:00-17:00 Խնկո Ապոր փողոց 3 առանձնատուն, Սոսեի փողոց 15-66 առանձնատներ, Անտառային փողոց 186/10 առանձնատներ,
Երևանի Քանաոռե-Զեյթուն վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Ռուբինյանց փողոց 8-10, 12-16/1, 12/1, 20, 22-28, 29, 87-90 շենքեր, Գոգոլի փողոց 5Ա-9, 85, 86, շենքեր և 21-62, 52-76, 64-86 առանձնատներ, Ռայնիսի փողոց 1-3, 7, 9-11Ա, 13-105, 19-28 շենքեր և 2/1-21/1, 18/1, 44 առանձնատներ, Նորաշխարհյան փողոց 17Ա-17Բ և 17/2 առանձնատուն, Շովրոյան փողոց 12-16 շենքեր և 1-5 առանձնատներ, Բուսաբանական փողոց 1-18 առանձնատներ, Գերցենի փողոց 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2 փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պողոտա 57 շենք և 6-57 առանձնատներ, Սևակի փողոց 106 շենքեր, «ՌՌՌ» համայնքային գրերի գործարան ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Ռուբինյանց փողոց «ՀԱՅԿ 2000» ՍՊԸ ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Սևակ-Ռուբինյանց փողոցներում հատվող «Վ. Հովհաննիսյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Մյասնիկյան պողոտա՝ «Վրեժ Ավագյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Ուլնեցի փողոց 4/7, 6-31 շենքեր, Չոլակյան փողոց 1-42 առանձնատներ, Տիգրանյան փողոց 11-60 առանձնատներ, Փափազյան փողոց 1-55 առանձնատներ, Ազատության պողոտա 2Ա-2/7 շենքեր,
Երևանի Դավթաշեն վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Դավթաշեն թաղամաս 1, 5 փողոցներ մասնակի, Դավթաշեն Թաղամաս 4 փողոց 2/1, 2/2, 2/3, 2/5 շենքեր,
10:00-16:00 Ա․Բաբաջանյան փողոց մասնակի,
10:00-16:00 Սևանի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գլինկայի փողոց 2Ա շենք, Տիգրան Մեծի պողոտա 54 բ, 27 շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Ներքին Շենգավիթ թաղամաս 11 փողոց 1, 1/21, 39/1, 39/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ Թաղամաս 9, 11 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոց 1-ին նրբանցք առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Չեխովի փողոց 12, 12ա, 24, 28/2, 34 շենքեր, Բագրատունյաց պողոտա 12 շենք, Չեխովի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Թումանյան թաղամաս 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46, 46/2 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Հայռուսկոգեներացիա» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նալբանդյան գյուղ,
11:00-17:00 Ռյա Թազա, Միրաք, Մելիք, Դերեկ, Միջնատուն, Սիփան, Ավշեն, Ալագյազ, Գեղարոտ, Ծիլքար, Լեռնապար և Ջամշլու գյուղեր,
10:00-12:00 Ազատաշեն և Նոր Խարբերդ գյուղեր մասնակի,
11:00-13:30 Վերին Դվին գյուղ մասնակի,
13։30-14։30 Նորաշեն գյուղ մասնակի,
15։00-16։00 Վերին Արտաշատ գյուղ մասնակի,
11։00-14։00 Վայք քաղաք՝ Ալավերդյան, Կամոյի և Երիտասարդական փողոցներ մասնակի, Ազատեկ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Մայակովսկի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Ջրվեժ՝ Բագրևանդ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի,
10։30-12։30 Վարդենիս քաղաք՝ Աճառյան, Անտառային, Գայի, Աթարբեկյան, Թովմասյան և Թումանյան փողոցներ,
11:00-14:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-12:00 Գավառ քաղաք՝ Նալբանդյան փողոց 1-38 առանձնատներ, Նալբանդյան փողոց 1, 2, 3, 4, 6 անցուղիների բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան փողոց 1-34 առանձնատներ, Կոլոտ Հայրապետի փողոց 1-11 և 2-րդ անցուղու 1-18 առանձնատներ, Պռոշյան փողոց 1-18 առանձնատներ, Սայաթ-Նովայի փողոց 1-15 առանձնատներ, Կենտրոնական հրապարակ, «Հովիկ Սահակյան» և «Մարտին Մինասյան» ԱՁ-ներ, «ՖԻՆՔԱ» ունիվերսալ վարկային կազմակերպություն,
13։00-14։00 Գավառ քաղաք՝ Բունիաթյան փողոց 1-36 առանձնատներ, Բոշնաղյան փողոց 1-36 առանձնատներ և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պահարեյի փողոց 5, 12, 13 առանձնատներ, Արծրուն եղբայրների փողոց 7–12, 2/8, 1/4 առանձնատներ, Արծրուն եղբայրների փողոց 1-ին նրբանցք 1, 3, 8 առանձնատներ, Գրիգոր Լուսավորչի փողոց 1-8 առանձնատներ և 1-ին անցուղի 1, 3, 8 առանձնատներ, Սայադյան փողոց 2/2, 3, 117 առանձնատներ, Բատիկյան փողոց 120 առանձնատուն, Դաշտոյան փողոց 17 առանձնատուն, Գավառի Մարզպետարան, «Գևորգ Բադեյան» ԱՁ, «Քյավառ» հեռուստատեսություն, Գավառի ԱԱԾ-ի բաժանմունք, Գավառի Լևոն Քալանթարի անվան պետական դրամատիկական թատրոն,
12։40-14։20 Վարդենիս քաղաք՝ Զ․ Անդրանիկի, Վ․ Համբարցումյան, Վարդան Մամիկոնյան, Սայաթ-Նովայի փողոցներ, Աճառյան փողոց 2 և Լ․Ազգալդյան փողոց 1 հասցեներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 22 января текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11։00-17։00 жилые дома №83, 85, 85а на улице Анрапетутян, жилые дома №20, 22, 24, 26 на пр. Саят-Новы, жилой дом 3 на Северном проспекте, жилой дом 2 на улице Хин Ереванци, жилые дома 10–24 на улице Чаренца, жилые дома 10 и 12 на улице Амиряна, жилой дом 20 на проспекте Маштоца, частные дома 45–55 на улице Бузанда,
11:00-17:00 частный дом 3 на улице Хнко Апор, частные дома 15-66 на улице Сосеи, частные дома 186/10 на улице Антараин,
11:00-17:00 жилые дома 8-10, 12-16/1, 12/1, 20, 22-28, 29, 87-90 на улице Рубинянца, жилые дома 5А-9, 85, 86 и частные дома 21-62, 52-76, 64-86 на ул. Гоголя, жилые дома 1-3, 7, 9-11А, 13-105, 19-28 и частные дома 2/1-21/1, 18/1, 44 на улице Райниса, жилые дома 17А-17Б и частный дом 17/2 на улице Норашхараин, жилые дома 12-16 и частные дома 1-5 на улице Шовроян, частные дома 1-18 на улице Бусабанакан, частные дома 3-20 на улице Герцена, частные дома 7-24 на 2-ой улице Эминеску, жилой дом 57 и частные дома 6-57 на пр. Мясникяна, жилой дом 106 на улице Севака, завод минеральных вод “РРР”, ООО “Айк 2000” на улице Рубинянца, абонент (не являющийся жильцом) “В. Ованнисян”, расположенный на улицах Севак-Рубинянц, абонент (не являющийся жильцом) “Вреж Авагян” на улице Мясникяна, жилые дома 4/7, 6-31 на ул. Улнеци, частные дома 1-42 на улице Чолакяна, частные дома 11-60 на улице Тиграняна, частные дома 1-55 на улице Папазяна, жилой дом 2А-2/7 на проспекте Азатутяна,
10:00-16:00 частично 1-я и 5-я улицы квартала Давташен, жилые дома 2/1, 2/2, 2/3, 2/5 на 4-й улице Давташена,
10:00-16:00 частично улица А. Бабаджаняна,
10:00-16:00 частные дома на улице Севана и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилой дом 2А на улице Глинки, жилые дома 54Б, 27 на проспекте Тигран Мец и абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 жилые дома 1, 1/21, 39/1, 39/2 на 11-й улице Неркин Шенгавита, частные дома на 9-й и 11-й улицах Неркин Шенгавита, частные дома на 1-м переулке 11-й улицы Неркин Шенгавита и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 жилые дома 12, 12а, 24, 28/2, 34 на ул. Чехова, жилой дом 12 на пр. Багратуняц, частные дома на улице Чехова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 жилые дома №10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46, 46/2 и частные дома прилегающих территорий квартала Туманян, ЗАО «АРМРОСКОГЕНЕРАЦИЯ» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 село Налбандян,
11:00-17:00 села Риа Таза, Мирак, Мелик, Дерек, Миджнатун, Сипан, Авшен, Алагяз, Гегарот, Цилкар, Лернапар и Джамшлу,
10:00-12:00 частично села Азаташен, Нор Харберд,
11:00-13:30 частично село Верин Двин,
13։30-14։30 частично село Норашен,
15։00-16։00 частично село Верин Арташат,
11։00-14։00 частично улицы Алавердян, Камои и Еритасардакан города Вайк, частично село Азатек,
11:00-13:00 село Маяковский и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-15:00 квартал Багреванд и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) села Джрвеж․
10։30-12։30 улицы Ачаряна, Антараин, Гая, Атабекяна, Товмасяна и Туманяна города Варденис,
11:00-14:00 частично населённый пункт Мартуни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11։00-12:00 город Гавар: частные дома 1–38 на улице Налбандяна, абоненты (являющиеся жильцами) проездов 1, 2, 3, 4, 6 улицы Налбандяна, частные дома 1–34 на улице Исаакяна, частные дома 1–11 на улице Колот Айрапета и частные дома 1–18 2-го проезда, частные дома 1–18 на улице Прошяна, частные дома 1–15 на улице Саят-Новы, Центральная площадь, ИП «Овик Саакян» и ИП «Мартин Минасян», универсальная кредитная организация «ФИНКА»,
13։00-14։00 город Гавар частные дома №1–36 на улице Буниатян, частные дома №1–36 на улице Бошнагян, абоненты (являющиеся и не являющиеся жильцами), частные дома №5, 12, 13 на улице Пагарейи, частные дома №7–12, 2/8, 1/4 на улице Братьев Арцрун, частные дома №1, 3, 8 на 1-м проезде улицы Братьев Арцрун, по адресу ул. Григора Лусаворича 1-8, частные дома №1, 3, 8 на 1-м проезде улицы Григора Лусаворича, частные дома №2/2, 3, 117 на улице Саядян, частный дом №120 на улице Батикян, частный дом №17 на улице Даштоян, Муниципалитет Гавара, ИП «Геворг Бадеян», Гаварское телевидение, Гаварское подразделение СНБ, Государственный драматический театр имени Левона Калантара города Гавар,
12։40-14։20 улицы З. Андраника, В. Амбарцумяна, Вардан Мамиконян, Саят-Нова, жилой дом 2 на ул. Ачарян, ул. Л. Азгалдяна 1 города Варденис,