Մալդիվների փաթեթներ ու Apple սարքեր՝ Բիբլոս Բանկ Արմենիայի հավատարիմ հաճախորդներին․ Լուսանկարներ
Հունվարի 30-ին ամփոփվեց Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard քարտապանների համար կազմակերպված «Շահելու հերթը քոնն է» արշավը։
Ակցիայի 12 հաղթողները հատուկ իրենց համար կազմակերպված գեղեցիկ միջոցառման ընթացքում ստացան իրենց շահած մրցանակները՝ դեպի Մալդիվներ 4 փաթեթ՝ յուրաքանչյուրը 2 անձի համար, 4 MacBook Air և 4 iPhone 17։
Արշավին մասնակցելու համար Բանկի Mastercard քարտապանները պետք է օգոստոսի 25-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը կատարեին առնվազն 1,500,000 դրամի անկանխիկ գնումներ իրենց Mastercard քարտով։ Հաղթողներն ընտրվել էին պատահականության սկզբունքով՝ Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ եթերում։
Մրցանակների հանձնման արարողությունը կայացավ Բանկի ու Mastercard-ի ներկայացուցիչների մասնակցությամբ՝ ջերմ շնորհավորանքների և էմոցիաների մթնոլորտում։
«Բիբլոս Բանկ Արմենիայի բոլոր արշավների կենտրոնում մեր հաճախորդներն են։ Հենց այդ պատճառով է, որ ժամանակ առ ժամանակ կանգ ենք առնում, ինչպես, օրինակ, այսօր, որպեսզի շնորհակալություն հայտնենք նրանց։ Մենք ամեն ինչ նկատում ենք։ Նկատում ենք նրանց վստահությունը, նրանց հավատարմությունը, նաև լսում ենք նրանց կարծիքներն ու շարունակաբար բարելավում մեր ծառայությունները»,- միջոցառման ժամանակ նշեց Բիբլոս Բանկ Արմենիայի սպառողական գործառնությունների վարչության ղեկավար Արթուր Փալիկյանը։
«Mastercard-ի անունից ցանկանում եմ անկեղծ շնորհակալություն հայտնել բոլոր քարտապաններին, ովքեր մասնակցել են այս արշավին և վստահել իրենց ամենօրյա վճարումները և ֆինանսական փորձառությունները Բիբլոս Բանկ Արմենիային և Mastercard-ին։ Մեր քարտապանների ընտրությունը ևս մեկ անգամ ապացուցում է, որ անվտանգ, հարմար և նորարարական վճարումները կարող են բացել նոր հնարավորություններ՝ անգամ ճանապարհ դեպի Մալդիվներ կամ տեխնոլոգիական երազանքներ։ Mastercard-ի համար սա պարզապես արշավ չէ, այլ մեր շարունակական հանձնառության հերթական դրսևորումը՝ առաջարկել ավելին, քան պարզապես վճարում»,- ասաց Հայաստանում Mastercard-ի ներկայացուցիչ Արսենյա Էլչյանը։
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի հաճախորդների համար պարբերաբար մշակվում են արշավներ ու առաջարկներ, իսկ ծառայությունները մշտապես համապատասխանեցվում են նրանց կարիքներին։

Maldives trips and Apple devices awarded to loyal Byblos Bank Armenia customers
On January 30, the “Your Turn to Win” campaign organized for Byblos Bank Armenia Mastercard cardholders concluded.
During a beautiful event celebrating winners, each of them received a prize: one of 4 trips to the Maldives (each for 2 persons), 4 MacBook Air laptops or 4 iPhone 17 devices.
To participate in the campaign, the Bank’s Mastercard cardholders were required to make non-cash purchases totaling at least AMD 1,500,000 using their Mastercard between August 25 and December 31. The winners were selected at random during a live broadcast on the Bank’s official Facebook page.
The award ceremony was held with the participation of representatives from the Bank and Mastercard in an atmosphere filled with warm congratulations and emotions.
“Our customers are at the heart of all Byblos Bank Armenia campaigns. That is why, from time to time, like today, we pause to thank them. We see them and we value their trust and loyalty, listen to their feedback and continuously improve our services,” said Artur Palikyan, Head of Consumer Banking at Byblos Bank Armenia, during the event.
“On behalf of Mastercard, I would like to sincerely thank all cardholders who participated in this campaign and entrusted their everyday payments and financial experiences to Byblos Bank Armenia and Mastercard. Their choice once again proves that safe, convenient and innovative payment solutions can unlock new opportunities, even a dream trip to the Maldives or cutting-edge technology. For Mastercard, this campaign is more than a promotion; it is another expression of our ongoing commitment to delivering more than just payments,” said Arsenya Elchyan, the country representative for Mastercard Armenia.
Similar campaigns and special offers are regularly offered to Byblos  Bank Armenia’s customers, while services are continuously tailored to meet their needs.