«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 9-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան ՝
11։00-17։00 Տպագրիչների փողոց 3, 8 շենքեր, Հանրապետության փողոց 62, 62ա շենքեր,
Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջան ՝
10:00-16:00 Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս 4, 8, 9, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջան ՝
10:00-16:00 Անդրանիկի փողոց 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 10/3 շենքեր,
Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջան ՝
10:00-16:00 Ներքին Շենգավիթ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Էրեբունի վարչական շրջան ՝
10:00-16:00 Նոր Խարբերդ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան ՝
11:00-17:00 Մելիքյան փողոց 13-24/12 շենքեր, Թբիլիսյան փողոց 14/8-22/150 առանձնատներ,
Երևանի Ավան վարչական շրջան ՝
11:00-17:00 Ծարավ Աղբյուրի փողոց 55/5 շենք,
11:00-15:00 Արմավիր քաղաք, Նորապատ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Այնթափ գյուղը մասնակի,
11:00-14:00 Արարատ քաղաք՝ Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Մովսես Գորգեսյան, Կոլխոզնիկների, Երկաթուղայինների, Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի, Վեդի քաղաք՝ Պուշկինի փողոց մասնակի, Ա․ Սիմոնյան հրապարակի շենքեր մասնակի, Արարատյան փողոց մասնակի, Նորաբաց և Ոսկետափ գյուղեր մասնակի
11:00-12:30 Ներքին Դվին գյուղ մասնակի,
13։30-15։00 Շահումյան, Դալար գյուղեր մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Ավագյան, Իսակովի, Լևոնյան և Խանջյան, փողոցներ մասնակի,
11։00-13։00 Աբովյան քաղաք՝ «Աբովյան քաղաքի շախմատի դպրոց» ՀՈԱԿ, «Սիթի» սուպերմարկեր, Սիրուսի 4 հանրակացարան և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16։00 Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներն ամբողջությամբ, Զովունի գյուղ՝ 2, 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
«Վեոլիա Ջուր» ընկերություն և Զովունի այգեգործական ընկերություն,
11:00-17։00 Ջրվեժ՝ Մայակ և Բանավան թաղամասեր մասնակի, Առինջ Ա թաղամաս մասնակի, Նոր Գեղի գյուղ՝ Կոյուղի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բյուրեղաշող», «Գոլդեն Ֆլաուեի», «Արզնի Էքսպրես», «Վյակ», «Էյ Էլ Թի», «Արզնի Գրուպ», «Արզնի Էսթետիկա», «Լուսիմա», «Ե/Գ Առողջարան» ՍՊԸ-ներ, Հանգստի գոտի, «Կ. Պողոսյան» ԱՁ, «Ա. Ահարոնյան» ԱՁ, Սեփականատերեր՝ «Մ. Հարությունյան», «Նարեկ Առաքելյան», «Վ. Մանուկյան», «Վ. Հակոբյան», «Նարեկ-95» ԼՏԸ, Կոյուղի, Մանո, Խաչմերուկ, Գետաշեն, Սառնարան, Գերեզմաններ և Գյուղապետարան թաղամասեր,
11:00-16:40 Մեծ Մասրիկ գյուղ մասնակի,
10։30-12։30 Վարդենիս քաղաք՝ Երևանյան փողոց 1, 2, 3 հասցեներ,
12։40-14։40 Վարդենիս քաղաք՝ Բաբաջանյան փողոց 1 փողոց և 4 փողոց 6/9 հասցե,
14։50-16։50 Վարդենիս քաղաք՝ Խանջյան փողոց 1 հասցե, Է․ Պողոսյանի փողոց 9 հասցե, Հրաչյա Անդրեասյան փողոց 4 հասցե,
11։00 14։00 Դիլիջան քաղաք՝ Սայաթ֊Նովայի փողոց,
10:00-12:00 Գետահովիտ գյուղ՝ 6, 9, 27 փողոցներ,
12:30-14:30 Գետահովիտ գյուղ՝ 1, 5, 6, 7, 11, 25, 26 փողոցներ մասնակի,
11:00-12:00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Արևիկ և Այգաբաց գյուղեր, Ախուրյան գյուղ՝ Շրջկենտրոն, Ջրաշինարարների բանավան ավան, «Արդշինբանկ» և «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ընկերություններ Ախուրյանի մասնաճյուղեր, ԱԱԾ Ախուրյանի բաժին, Ոստիկանության Ախուրյանի բաժին, Հացի գործարան և հարակից թաղամաս, Ախուրյանի Զին․ կոմիսարիատ, Մոր և Մանկան առողջության կենտրոն, Ախուրյանի առողջության կենտրոն:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 9 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11։00-17։00 жилые дома 3, 8 на улице Тпагричнери, жилые дома 62, 62а на улице Анрапетутян,
10:00-16:00 жилые дома 4, 8, 9, 10 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) 3-го квартала Давташена,
10:00-16:00 жилые дома 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 10/3 на улице Андраника,
10:00-16:00 частные дома на улицах 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11 квартала Неркин Шенгавит и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 частные дома на улицах 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 и 22 квартала Нор Харберд и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 жилые дома 13-24/12 на улице Меликяна, частные дома 14/8-22/150 на улице Тбилисян,
11:00-17:00 жилой дом 55/5 на улице Царав Агбюр,
11:00-15:00 город Армавир, частично село Норапат,
10:00-13:00 частично село Айнтап,
11:00-14:00 частично улицы Шаумяна, Колхозников, Мовсеса Горгесяна, Еркатугаиннери, Цементагорцнери города Арарат, частично улицы Пушкина и Араратян, частично жилые дома на площади А. Симоняна города Веди, частично села Воскетап и Норабац,
11:00-12:30 частично село Неркин Двин,
13։30-15։00 частично села Шаумян, Далар,
11:00-13:30 частично улицы Авагяна, Исакова, Левоняна, Ханджяна, города Егегнадзор,
11։00-13։00 ГНКО “Шахматная школа города Абовян”, супермаркет «Сити», общежитие «Сируси 4» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Абовян,
11:00-16։00 община Канакераван полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); село Зовуни — улицы 2-я и 3-я, а также прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); компания «Веолия Джур» и садоводческое товарищество Зовуни,
11:00-17։00 частично кварталы Маяк и Банаван села Джрвеж, частчино квартал «А» села Ариндж, село Нор Гехи — квартал «Коюги» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); община Арзни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Бюрегаван, ООО «Бюрехашох», «Голден Флауэр», «Арзни Экспресс», «Вьяк», «Эй Эл Ти», «Арзни Груп», «Арзни Эстетика», «Лусима», ООО «Е/Г Санаторий», Зона отдыха, ИП "К. Погосян", ИП "А. Агаронян", собственники: «М. Арутюнян», «Нарек Аракелян», «В. Манукян», «В. Акопян», ООО «Нарек-95», кварталы «Коюги», «Мано», «Хачмерук», «Геташен», «Сарнаран», «Герезманнер» и «Гюхапетаран»,
11:00-16:40 частично село Мец Масрик,
10։30-12։30 по адресам 1, 2, 3 улицы Ереванян города Варденис,
12։40-14։40 по адресу улицы Бабаджаняна 1 и по адресу 4-й улицы 6/9 города Варденис,
14։50-16։50 по адресу улицы Ханджян 1, по адресу улицы Э. Погосяна 9, по адресу улицы Грачья Андреасяна 4 города Варденис,
11։00 14։00 улица Саят-Новы города Дилижан,
10:00-12:00 улицы 6, 9, 27 села Гетаовит,
12:30-14:30 7-я улица, частично улицы 1, 5, 6, 11, 25, 26 села Гетаовит,
11:00-12:00 села Аревик и Айгабац Ахурянского региона; село Ахурян — административный центр, посёлок «Джрашинарарнери Банаван», филиалы компаний «Ардшинбанк» и «ВТБ-Армения» в Ахуряне, отдел СНБ Ахуряна, отдел полиции Ахуряна, хлебозавод и прилегающий квартал, военный комиссариат Ахуряна, Ахурянский Центр здоровья матери и ребёнка, Оздоровительный Центр Ахуряна;