«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00–17:00 Նար-Դոսի փողոց 48–75 առանձնատներ, Ռոստոմի փողոց 20–33 առանձնատներ, Եր. Քոչարի փողոց 21/1, 23, 23/7, 25, 27, 28 շենքեր, Զավարյան փողոց 57/19 շենք և 20–55 առանձնատներ, Տոլստոյի փողոց 8–64 առանձնատներ, Բուզանդի փողոց 97 շենք, Ամիրյան փողոց 26/4 շենք, Լեոյի փողոց 20–101 առանձնատներ, Լեոյի փողոց 1 հասցե՝ «ԱԿԱՆԱԹ» ՍՊԸ, Կոնդ թաղամաս 53–99 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ շենքեր, Սարյան փողոց 36, 38, 40, 40ա շենքեր,
11:00-17:00 Կոմիտասի պողոտա 49/4-49/14 շենքեր, Սունդուկյան փողոց 5/2, 7, 7/1, 7Ա շենքեր, Հր.Քոչարի փողոց 8-10 շենքեր և 4/50-6/58 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փողոց 27 շենք, Ադոնցի փողոց 2/3-2/7, 4-6/2 շենքեր,
11:00-17:00 Չոլակյան փողոց 1-42 առանձնատներ, Տիգրանյան փողոց 20-38 շենքեր և 11-60 առանձնատներ, Փափազյան փողոց 2/5 շենք և 1-55 առանձնատներ, Մելիքյան փողոց 13-24/12 շենքեր, Թբիլիսյան փողոց 14/8-22/150 առանձնատներ,
11:00-17:00 Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղամաս 25/1, 25/2 շենքեր, Իսահակյան թաղամաս՝ 1/1, 1/2, 3/3 շենքեր, «Ամիօ բանկ», «Կոնվերս Բանկ», «Ֆասթ Բանկ», «Յունիբանկ» ընկերություններ, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություն, Ավանի Ոստիկանության բաժին, «Դիալաբ», «Ֆարմ-Ավան», «Էվրիկա Գրուպ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00–17:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Մոլդովական փողոց 49/48, 49/53, 49/57 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Էմօշին» ՍՊԸ, «Նոր Թաղամաս» ՍՊԸ, «Ջասթ Դիվելոփեր» ՍՊԸ, «ՔՍ Քոնթրաքշն» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 6-րդ զանգված՝ Շոպրոնի փողոց 2, 6, 10, 12, 60 շենքեր, Շոպրոնի 2-րդ նրբանցք 3, 4, 5, 6, 7, 8 շենքեր, Շոպրոնի 3-րդ նրբանցք 3, 4, 5, 6, 7 շենքեր, Շոպրոնի 4-րդ նրբանցք 4, 6 շենքեր, Գյուրջյան փողոց 60, 62 շենքեր, Լևոն Սարգսյան փողոց 1, 3, 5 շենքեր, Գայի պողոտա 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի փողոց 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբանցք 3, 4, 5, 6 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի 2-րդ նրբանցք 3, 5, 6 շենքեր, թիվ 163 դպրոց, թիվ 236 և 114 մսուր-մանկապարտեզներ, «Ալգորիթմ» վարժարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ։
10:00-16:00 Խորենացու փողոց 3-րդ փակուղու առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Անդրանիկի փողոց 33, 35, 38 շենքեր, Օհանովի փողոց 36, 38, 40 շենքեր,
10:30-13:30 Տանձուտ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Աշտարակ քաղաք՝ Մուղնի և Տիգրանավան թաղամասերն ամբողջությամբ, Փարպի, Ղազարավան և Բազմաղբյուր գյուղեր,
11:00-12:30 Վարդաշեն և Գետազատ գյուղեր մասնակի,
11։00-13։00 Վեդի քաղաք՝ Ա․ Սիմոնյան հրապարակի շենքեր մասնակի, Կասյան, Արարատյան, Արցախի, Սազայի Նիկողոսյան, Սարիբեկ Վարդանյան, Թումանյան, Պուշկինի, Խանջյան, Գայի, 26 Կոմիսարների, Գևորգ Մարզպետունի, Սայաթ- Նովայի, Ներսիսյան, Չարենցի, Չաուշի, Տերյան,Պարոնյան, Կոմիտասի, Մարատ Խաչատրյան, Կամոյի, Գալստյան, Փրվեյան, Սերժիկ Հակոբյան, Ներսիկ Մկրտչյան, Իսահակյան, Արամ Խաչատրյան, Մաշտոցի փողոցներ մասնակի, Հայանիստ, Նոր Խարբերդ գյուղեր մասնակի,
11:00-16:00 Նորամարգ, Ռանչպար և Արաքս գյուղեր մասնակի,
13։30-15։00 Վերին Դվին գյուղ մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Արսենյան, Նարեկացու, Անդրանիկի փողոցներ մասնակի, Քարագլուխ գյուղ մասնակի,
11:00-15:30 Չիվա գյուղ մասնակի,
14:00-15:30 Ելփին, Ռինդ գյուղեր, Արենի գյուղ մասնակի,
11:00–15:00 Եղվարդ քաղաք մասնակի, Շիրակի, Թարգմանչաց, Րաֆֆու, Առափնյա, Չարենցի, Իսահակյան, Պռոշյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Գայի, Խանջյան, Սաֆարյան, Սայաթ-Նովայի, Զաքարյան, Մովսես Եղվարդեցու, Արա Գեղեցիկի, Շիրազի, Նար-Դոսի, Սպանդարյան, Շահումյան և Զ. Անդրանիկի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բալահովիտ գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Աբովյան քաղաք՝ «Զոնալ կայան» թաղամաս մասնակի,
11։00-17։00 Բագրևանդ թաղամաս մասնակի,
11:30–13:00 Վարդենիս քաղաք՝ Գ. Նժդեհի, Գայի և Լեռնագործների փողոց,
14:00–15:30 Վարդենիս քաղաք՝ Երևանյան, Զորավար Անդրանիկի և Իսակովի փողոցներ,
11:00–15:00 Մարտունի քաղաք՝ մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00–16:15 Երանոս գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:30–16:30 Լճավան, Մաքենիս, Ախպրաձոր գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Թիմ Տելեկոմ», «Վիվա Արմենիա», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ,
11:00-12:30 Դիլիջան քաղաք՝ Սայաթ-Նովայի, Այգեգործների, Հակոբջանյան, Օրջոնոկիձեի, Սարի, Կամարինի, Թբիլիսյան, Աթաբեկյան և Շահումյան փողոցներ, Գայի, Հովսեփյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նոյեմբերյան քաղաք մասնակի, Կողբ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կողբ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-11։00 Ակներ, Սանահին և Հաղպատ գյուղեր,
10։00-13։00 Վանաձոր քաղաք՝ Տ․Մեծի պողոտա 75, 77, 79 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։30-14։30 Ալավերդի քաղաք՝ Սանահին և Սարահարթ թաղամասեր,
13։00-14։00 Գյումրի քաղաք՝ Մադոյան փողոց, Տիգրան Մեծի փողոցից մինչև Գորկու փողոց, Տերյան փողոցից մինչև «Բելիսիմո» գործարան և հարակից բաժանորդներ:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 20 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11:00–17:00 частные дома 48–75 на улице Нар-Доса, частные дома 20–33 на улице Ростома, жилые дома 21/1, 23, 23/7, 25, 27, 28 на улице Ер. Кочара, жилой дом 57/19 и частные дома 20–55 на улице Заваряна, частные дома 8–64 на улице Толстого, жилой дом 97 на улице Бюзанда, жилой дом 26/4 на улице Амиряна, адреса 20–101 на улице Лео, жилые дома 53–99 квартала Конд, жилые дома 5, 5а, 5б, 5г, 5д на проспекте Маштоца, жилые дома 36, 38, 40, 40а на улице Саряна, ООО «АКАНАТ» на улице Лео,
11:00-17:00 жилые дома 49/4-49/14 на пр. Комитаса, жилые дома 5/2, 7, 7/1, 7А на улице Сундукяна, жилые дома 8-10 и частные дома 4/50-6/58 на улице Гр. Кочара, жилой дом 27 на улице Гюльбенкяна, жилые дома 2/3–2/7, 4–6/2 на улице Адонца,
11:00-17:00 частные дома 1–42 на улице Чолакяна, жилые дома 20–38 и частные дома 11–60 на улице Тиграняна, жилой дом 2/5 и частные дома 1–55 на улице Папазяна, жилые дома 13–24/12 на улице Меликяна, частные дома 14/8–22/150 на улице Тбилисян,
11:00-17:00 жилые дома № 25/1, 25/2 в квартале Ованнисян, жилые дома № 1/1, 1/2, 3/3 в квартале Исаакян, ЗАО «Амиобанк», ЗАО «Конверс Банк», ЗАО «Фаст Банк», ЗАО «Юнибанк», ЗАО «Тим», отдел полиции Авана МВД РА, ООО «Диалаб», ООО «Фарм-Аван», ООО «Эврика Груп» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами).
11:00–17:00 2-й массив Нор Норка: жилые дома 49/48, 49/53, 49/57 на улице Молдовакан и частные дома прилегающих территорий, ООО «Эмошин», ООО «Нор Тахамас», ООО «Джаст Девелопер», ООО «КС Констракшн» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), 6-й массив Нор Норка: жилые дома 2, 6, 10, 12, 60 на улице Шопрона; жилые дома 3, 4, 5, 6, 7, 8 во 2-м переулке Шопрона; жилые дома 3, 4, 5, 6, 7 в 3-м переулке Шопрона; жилые дома 4, 6 в 4-м переулке Шопрона; жилые дома 60, 62 на улице Гюрджяна; жилые дома 1, 3, 5 на улице Левона Саргсяна; жилые дома 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46 на проспекте Гая; жилые дома 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15 на улице Люксембург; жилые дома 3, 4, 5, 6 в 1-м переулке улицы Люксембург; жилые дома 3, 5, 6 во 2-м переулке улицы Люксембург; школа №163, ясли-сады №236 и №114, лицей «Алгоритм» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 жилые дома в 3-м тупике улицы Хоренаци и абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 жилые дома 33, 35, 38 на улице Андраника, жилые дома 36, 38, 40 на улице Оганова,
10:30-13:30 частично село Тандзут,
11:00-13:00 кварталы Мугни и Тигранаван полностью города Аштарак, села Парпи, Газараван и Базмагбюр,
11:00-12:30 частично села Вардашен и Гетазат,
11։00-13։00 жилые дома на площади А. Симоняна (частично), частично улицы Касьяна, Араратян, Арцаха, Сазаи Никогосяна, Сарибека Варданяна, Туманяна, Пушкина, Ханджяна, Гая, 26 Комиссаров, Геворга Марзпетуни, Саят-Новы, Нерсисяна, Чаренца, Чауша, Теряна, Пароняна, Комитаса, Марата Хачатряна, Камои, Галстяна, Првейяна, Сережика Акопяна, Нерсика Мкртчяна, Исаакяна, Арама Хачатряна, Маштоца города Веди, частично села Аянист и Нор Харберд;
11:00-16:00 частично села Норамарг, Ранчпар и Аракс,
13։30-15։00 частично село Верин Двин,
11:00-13:30 частичноулицы Арсеняна, Нарекаци, Андраника город Ехегнадзор, частично село Караглух,
11:00-15:30 частично село Чива,
14:00-15:30 села Елпин, Ринд, частично село Арени,
11:00–15:00 частично город Егвард, улицы Ширака, Таргманчац, Раффи, Арапня, Чаренца, Исаакяна, Прошяна, Абовяна, Комитаса, Гая, Ханджяна, Сафаряна, Саят-Новы, Закаряна, Мовсеса Егвардеци, Ара Гехецика, Шираза, Нар-Доса, Спандаряна, Шаумяна и З. Андраника и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:30–13:00 улицы Г. Нжде, Гая и Лернагорцнери города Варденис,
14:00–15:30 улицы Ереванян, Зоравара Андраника и Исакова города Варденис,
11:00–15:00 частично город Мартуни, улицы Гераци, Арцаха, Комитаса и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00–16:15 частично село Еранос и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:30–16:30 села Лчаван, Макенис, Ахпрадзор и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), базовые станции мобильных операторов «Телеком Армения», «Вива Армения», «Юком»,
11:00-12:30 улицы Саят-Нова, Айгегорцнер, Акопджанян, Орджоникидзе, Сари, Камарини, Тбилисян, Атабекян, Шаумяна, частично улицы Гая, Овсепяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Дилижан,
11:00-15:00 частично город Ноемберян, село Кохб и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10։00-11։00 села Акнер, Санаин и Ахпат,
10։00-13։00 жилые дома 75, 77, 79 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) на пр. Тигран Мец города Ванадзор,
11։30-14։30 кварталы Санаин и Сараарт города Алаверди,
13։00-14։00 улица Мадояна, от улицы Тиграна Меца до улицы Горького, от улицы Теряна до завода «Белисимо» и прилегающие абоненты города Гюмри: