Էլեկտրամատակարարումը ժամանակավորապես կդադարեցվի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-17:00 Սայաթ-Նովա պողոտա 29, 33 շենքեր, Խանջյան փողոց 47, 47/1, 49 շենքեր,
11:00-17:00 Դավիթ Բեկի փողոց 54/7 առանձնատուն և «Դելտա‑Ֆրագմենտ» ՍՊԸ,
11:00–17:00 Շրջանցիկ թունել՝ Ջերմատնային վարչություն, «Գ. Բադալյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Քանաքեռ ՀԷԿ՝ «Արփա Սրան» ԲԲԸ ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Ջրհան Կայան ոչ բնակիչ-բաժանորդ, «Ռեդ Գրուպ» ՍՊԸ ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Շրջանցիկ թունել՝ «Հայ Արիներ» ՀԱՄ ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Հայ Արիներ փողոց 4, 17, 19 առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ավան՝ Աճառյան փողոց 2/1, 44 շենքեր, «Վիվա Արմենիա», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, «ՀայԲիզնեսբանկ» ընկերություն, «Վեոլիա ջուր» ՓԲԸ, «Ինֆեկցիոն հիվանդությունների ազգային կենտրոն» և «Կախվածությունների բուժման ազգային կենտրոն» ՓԲԸ-ներ, «Հարվալ ինժեներինգ» ԲԲԸ, «Հողշինմոնիթորինգ» ՊՈԱԿ, «Սալմագ», «Զիգի Ռեսուրսիս», «Ֆորա», «Գոլդ Պետրոլ», «ՀՍՌ Ֆարինա», «Ճանշիննախագիծ ինստիտուտ» ՍՊԸ-ներ, «Կոմանդոս» ընկերություն, Աճառյան 2-րդ նրբանցք 5 շենք՝ ՀՀ ԱԱԾ վարչության շենք, «Քարի սիլիկատներ» ինստիտուտ, «Էլդորադո», «Ակվատուս» խանութ-սրահներ, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մարշալ Խուդյակով փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Մոլդովական փողոց 13, 15, 17, 19 շենք, Դ. Մալյան նրբանցք 4, 4/1 շենք և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Կամուրջ» ՍՊԸ, «Պանարամա» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Բաշինջաղյան փողոց և Բաշինջաղյան 1-ին նրբանցք մասնակի, թիվ 46 մսուր-մանկապարտեզ ՀՈԱԿ, թիվ 156 դպրոց,
10:00-16:00 Օհանովի փողոց մասնակի,
10:00-16:00 Խորենացու փողոց 47 շենք, Ծատուրյան փողոց 34 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նոր Խարբերդ 2, 23, 24 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Թալին քաղաք մասնակի,
11:00-15:00 Այնթապ գյուղ մասնակի,
11:30-12:30 Աբովյան, Վարդաշեն, Լանջազատ գյուղեր, Արևշատ, Դեղձուտ և Մրգանուշ գյուղեր մասնակի,
11:30-13:00 Այգեստան, Բերդիկ, Հնաբերդ և Դալար գյուղեր մասնակի,
11։30-16։00 Գետազատ գյուղ,
12։00-15։00 Նոր Կյուրին, Նոր Խարբերդ, Այնթապ, Հովտաշատ և Մարմարաշեն գյուղեր մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Ավագյան, Իսակովի, Լևոնյան և Խանջյան փողոցներ մասնակի,
14:00-16:00 Գլաձոր գյուղ մասնակի,
10:00-13:00 Բալահովիտ գյուղ՝ Ծաղկունք թաղամաս մասնակի,
11:00–15։00 Պռոշյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին թաղամաս, Հուշարձան թաղամաս, Վերին թաղամաս-2, Նոր թաղամաս, Արևմտյան թաղամաս, Ա/Ձ «Մարտիրոս Հանոյան», «Սև քար» իջևանատուն Սեփականատեր «Ա․ Ղուկասյան», Սեփականատեր «Ա․ Պետրոսյան», Սեփականատեր «Գ․ Գրիգորյան», Սեփականատեր «Հ․ Հարությունյան», Սեփականատեր «Ա․ Աղաբեկյան», Սեփականատեր «Ռ․ Մարտիկյան», Սեփականատեր «Ա․ Մ․ Ապրեսյան», Զինմաս, «Եթեր» խմբագրություն,
11:00-17:00 Աբովյան քաղաք՝ հիվանդանացին կից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 և 16։30-17։30 Ճամբարակ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-15:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
15։30-16։30 Թթուջուր, Ներքին Ճամբարակ գյուղեր մասնակի և հարակցի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 4 դպրոց,
11:00-14:00 Դիլիջան քաղաք՝ Մյասնիկյան փողոց մասնակի,
12։30-14։30 Իջևան քաղաք՝ Արցախյան փողոց 106 հասցե, Գետահովիտ գյուղ մասնակի,
13։00-14։00 Իջևան քաղաք՝ Սևքարեցի Սաքոյի, Իջևանյան, Երիտասարդական, Թատերական, Ա.ՄԵլիքբեկյան, «ԱԿԲԱ բանկ», «ԱՄԻՕ բանկ», «Կոնվերսբանկ», «Արդշինբանկ», «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ընկերությունները, Մայիսի 28-ի, Գանինների, Տերյան, Անկախության փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

Электроснабжение будет временно прекращено
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 24 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-17:00 жилые дома 29, 33 на улице Саят-Новы, жилые дома 47, 47/1, 49 на ул. Ханджян,
11:00-17:00 частный дом 54/7 на улице Дэвида Бека и ООО «Дельта фрагмент»,
11:00–17:00 Шрджанцик Тоннель - Администрация тепличных хозяйств и абонент (не являющийся жильцом) «Г. Бадалян»; Канакер ГЭС – абонент (не являющийся жильцом) ОАО «Арпа Севан»; насосная станция «Джрхан» – абонент (не являющийся жильцом); ООО «Ред Груп» – абонент (не являющийся жильцом); Шрджанцик Тоннель – абонент (не являющийся жильцом) ГАМ «Ай Аринер»; частные дома 4, 17, 19 и абоненты (не являющиеся жильцами) на улице Ай Аринер,
11:00-17:00 Аван — жилые дома 2/1, 44 на улице Ачаряна, базовые станции сотовых операторов компаний «Вива Армения», «Телеком Армения», «АрмБизнесБанк», ЗАО «Веолия Джур», ЗАО «Национальный центр инфекционных заболеваний», ЗАО «Национальный центр лечения зависимостей», ОАО «Гарвал Инжиниринг», ГНКО «Огшинмониторинг», ООО «Салмаг», ООО «Зиги Ресурсис», ООО «Фора», ООО «Голд Петрол», ООО «ГСР Фарина», ООО «Институт Чаншинахагиц», компания «Командос», 2-й переулок Ачаряна, дом 5 — здание управления СНБ РА, институт «Кари силикатнер», торговые-центры «Элдорадо», «Акватус» и частные дома прилегающих территорий и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), частные дома на улице Маршала Худякова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-14:00 2-й массив Нор Норка: жилые дома 13, 15, 17, 19 на улице Молдовакан, жилые дома 4, 4/1 в переулке Д. Маляна и частные дома прилегающих территорий, ООО «Камурдж», ООО «Панорама» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 ясли-детский сад №46 ГНКО, школа №156, улица Башинджагяна и частично 1-й переулок улицы Башинджагян,
10:00-16:00 частично улица Оганова,
10:00-16:00 жилой дом 47 на улице Хоренаци, жилой дом 34 на улице Цатуряна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 частные дома на улицах 2, 23, 24 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) квартала Нор Харберд,
10:30-16:30 частично город Талин,
11:00-15:00 частично село Айнтап,
11:30-12:30 села Абовян, Вардашен, Ланджазат, частично села Аревшат, Дегдзут и Мргануш,
11:30-13:00 частично села Айгестанб Бердик, Хнаберд и Далар,
11։30-16։00 село Гетазат,
12։00-15։00 частично села Нор Кюрин, Нор Харберд, Айнтап, Овташат и Мармарашен,
11:00-13:30 частично улицы Авагяна, Исакова, Левоняна, Ханджян города Егегнадзор,
14:00-16:00 частично село Гладзор,
10:00-13:00 частично квартал Цагкунк села Балаовит,
11:00-15։00 частично село Прошян и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), квартал Верин, квартал Ушардзан, квартал Верин-2, квартал Нор, квартал Аревмтян, ИП «Мартирос Аноян», гостиница «Сев Кар», собственник «А. Гукасян», собственник «А. Петросян», собственник «Г. Григорян», собственник «Г. Арутюнян», собственник «А. Агабекян», собственник «Р. Мартикян», собственник «А. М. Апресян», воинская часть, редакция «Этер»,
11:00-17:00 абоненты (не являющиеся жильцами), прилегающие к больнице города Абовян,
11։00-15։00 и 16։30-17։30 частично город Чамбарак и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
12:00-15:00 частично населенный пункт Мартуни, улицы Гераци, Арцаха, Комитаса и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
15։30-16։30 частично села Ттуджур, Неркин Чамбарак и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), школа № 4,
11:00-14:00 частично улица Мясникяна города Дилижан,
12։30-14։30 улица Арцахян 106 города Иджеван, частично село Гетаовит,
13։00-14։00 улицы Севкареци Сако, Иджеванян, Еритасардакан, Татеракан, А. Меликбекяна, компании «АКБА Банк», «АМИО Банк», «Конверс Банк», «Ардшинбанк», «ВТБ Банк», улицы Маиси 28, Ганиннери, Теряна, Анкахутян и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) города Иджеван,