Էլեկտրամատակարարումը կդադարեցվի․ հասցեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Ագաթանգեղոսի փողոց 29, 29/1 շենքեր, Տիգրան Մեծի պողոտա 6-12 շենքեր, Ադամյան փողոց 8-24 առանձնատներ, Հանրապետության փողոց 20, 24 առանձնատներ, Այգեստան 11 փողոց 34-101 առանձնատներ, Հերացի փողոց 2, 2ա շենքեր, Բուզանդի փողոց 1 շենք, Ֆիրդուսի փողոց 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ, Թումանյան փողոց 25, 27, 27ա, 29 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 42, 42ա շենքեր, Կողբացի փողոց 83 շենք, Լալայանց փողոց 47ա շենք,
11:00-17:00 Դրոյի փողոց 15 շենք և 22/9 առանձնատուն, Պարույր Սևակի փողոց 51/2 շենք,
10:00-16:00 Սիլիկյան թաղամաս 7 փողոց, Նորվեգական թաղամաս մասնակի,
Երևանի Դավթաշեն վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Դավթաշեն 3 թաղամաս 6/2, 6/3, 7Ա շենքեր, ճաշարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Տիգրան Մեծի պողոտա 39, 41, 43 շենքեր, Խորենացու փողոց 72 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խորենացի փողոց 47, 49 շենքեր, Օստրովսկու փողոց առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի,
11:00-17:00 Արուճ, Շամիրամ և Դպրեվանք գյուղեր,
11:00-12:00 Արտաշատ քաղաք՝ Արամ Խաչատրյան փողոց մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին մասնակի,
11:00-12:30 Գետազատ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Մասիս քաղաք՝ Նոր, 3-րդ թաղամասներ մասնակի, Հերացի, Դպրոցականների, Շիրազի, Հանրապետության, Արարատյան, Ազատամարտիկների, Երիտասարդական, Շիրազի փողոցներ մասնակի, Կենտրոնական հրապարակին կից տարածք, Քաղաքապետարան, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերության շենք, թիվ 2 դպրոց, Հիվանդանոց և Մարմարաշեն գյուղ մասնակի,
11:00-16:00 Արաքսավան, Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան, Մրգավետ գյուղեր մասնակի,
13:30-15:00 Ներքին Դվին գյուղ մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Իսրայել Օրի, Աթարբեկյան, Իսահակյան, Օրբելու փողոցներ մասնակի,
14:00-16:00 Գլաձոր գյուղ մասնակի,
11:00-14։00 Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղ՝ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, զորամաս և ԱԻՆ,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաքի հիվանդանացին կից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրվեժ՝ Մայակ և Բանավան թաղամասեր մասնակի, Բագրևանդ թաղամաս մասնակի, Նոր Հաճն համայնք, Նոր Արտամետ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Հաճն համայնք՝ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 փողոցներ, Զովունի գյուղն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ակունք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի,
11։00–13։00 Գավառ քաղաք` Քալաշյան, Բոշնաղյան, Ռ․ Զախարյանի, Թումանյան, Արծրունի եղբայրների, Բունիաթյան, Պահարեցի, Ղահրամանյան եղբայրների, Մովսիսյան փողոցների առանձնատներ,
11։30–15։00 Լուսակունք, Խաչաղբյուր, Տորֆավան, Վանևան, Գեղաքար գյուղեր և հարակից հանրային բաժանորդներ, «Կապավոր» ՍՊԸ, «Անուշ Քնար», «Գոգա-Աեդա» գազալցակայաններ, Վանևան զինմաս, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ,
12։00–15։00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
14։00–16։00 Սարուխան գյուղ՝ Դեմիրճյան, Ա․ Բակունցի, Գայի, Վ․ Սարգսյան, Հ․ Աբրահամյան փողոցների առանձնատներ,
10։30-13։30 Ալավերդի քաղաք՝ Մարքսի, Սպանդարյան, Զորավար Անդրանիկի փողոցներ, Էվոյան փողոց 2, 4 հասցեներ, Մադան թաղամաս, Ջիլիզա գյուղ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 26 февраля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11։00-17։00 жилые дома 29, 29/1 на улице Агатангехоса, жилые дома 6–12 на проспекте Тиграна Меца, частные дома 8–24 на улице Адамяна, частные дома 20, 24 на улице Анрапетутян, частные дома 34–101 на 11-й улице Айгестана, жилые дома 2, 2а на улице Гераци, жилой дом 1 на улице Бузанда, частные дома 52–80 на улице Фирдуси, частные дома 15, 30, 34 на улице Чайковского, жилые дома 25, 27, 27а, 29 на улице Туманяна, жилые дома 42, 42а на проспекте Маштоца, жилой дом 83 на улице Кохбаци, жилой дом 47а на улице Лалаянц,
11:00-17:00 жилой дом 15 и частный дом 22/9 на улице Дрои, жилой дом 51/2 на улице Паруйра Севака,
10:00-16:00 7-я улица в квартале Силикиян, частично квартал Норвегакан,
10:00-16:00 жилые дома 7А, 6/2, 6/3, столовая и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) 3-го квартала Давташена,
10:00-16:00 жилые дома 39, 41, 43 на пря Тиграна Меца, жилой дом 72 на улице Хоренаци и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 47, 49 на улице Хоренаци, частные дома на улице Островского прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-16:00 частично город Эчмиадзин,
11:00-17:00 села Аруч, Шамирам, Дпреванк,
11:00-12:00 частично улица Арама Хачатряна города Арташат, частично трасса Ереван–Ерасх,
11:00-12:30 частично село Гетазат,
11:00-13:00 город Масис — частично кварталы Нор и 3-й, частично улицы Гераци, Дпроцаканнери, Шираза, Анрапетутян, Араратян, Азатамартикнери, Еритасардакан, территория у Центральной площади, здание мэрии, здание компании «Тим Телеком», школа №2, Больница, частично село Мрамарашен,
11:00-16:00 села Араксаван и Овташен, частично села Мхчян и Мргавет,
13:30-15:00 частично село Неркин Двин,
11:00-13:30 частично улицы Исраела Ори, Атарбекяна, Исаакяна, Орбели города Ехегнадзор,
14:00-16:00 частчно село Гладзор,
11:00-14։00 частично село Зовуни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), улицы 4, 8, 9, 10, 11, 20–27, 38 села Зовуни, Воинская часть и МЧС,
11։00-17։00 абоненты (не являющиеся жильцами), прилегающие к больнице города Абовян, село Джрвеж – частично кварталы Маяк и Банаван, частично квартал Багреванд, община Нор Ачн, частично село Нор Артамет и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), улицы 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 общины Нор Ачн, село Зовуни полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), частично села Акунк и Катнагбюр,
11։00–13։00 частные дома на улицах Калашян, Бошнагян, Р. Захарян, Туманян, братьев Арцруни, Буниатян, Пагареци, братьев Каграманян, Мовсисян города Гавар,
11։30–15։00 села Лусакунк, Хачагбюр, Торфаван, Ваневан, Гегакар и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), ООО «Капавор», АГЗС «Ануш Кнар», АГЗС «Гога-Седа», Воинская часть, базовые станции компаний «Вива Армения», «Тим Телеком», «Юком»,
12։00–15։00 частично населённый пункт Мартуни, улицы Гераци, Арцаха, Комитаса и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
14։00–16։00 частные дома на улицах Демирчяна, А. Бакунца, Гая, В. Саргсяна, А. Абрамяна села Сарухан.
10։30-13։30 улицы Маркса, Спандаряна, Зоравара Андраника, адреса 2 и 4 на улице Эвояна, квартал Мадан города Алаверди, село Джилиза,