«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամները Լոռու մարզում ներկայացրել են Սամվել Կարապետյանի տնտեսական ծրագիրը (Տեսանյութ)
28/02/2026 19:56
«Ուժեղ Հայաստան»  կուսակցության անդամները աշխատանքային երկօրյա այցով Լոռու մարզում են։
Առաջին կանգառը մարզկենտրոն Վանաձոր քաղաքն է  եղել։ Այցի ընթացքում նրանք վանաձորցիներին իրազեկել են Սամվել Կարապետյանի տնտեսական հինգ քայլերի մասին,  շփվել քաղաքացիների հետ, լսել նրանց բարձրացրած հարցերը, ներկայացրել «Ուժեղ Հայաստանի»  և նրա առաջնորդ Սամվել Կարապետյանի տեսլականը։

Члены партии «Сильная Армения» представили экономическую программу Самвела Карапетяна в Лорийской области (видео)
28/02/2026 20:00
Члены партии «Сильная Армения» находятся с двухдневным рабочим визитом в Лорийской области.
Первой остановкой стал город Ванадзор, областной центр. В ходе визита они ознакомили жителей Ванадзора с «пяти шагами» экономической программы Самвела Карапетяна, пообщались с гражданами, выслушали их вопросы и представили видение партии «Сильная Армения» и её лидера Самвела Карапетяна.